Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Monika Jarosińska cierpiała na depresję
ONS
Newsy

Monika Jarosińska zmagała się z depresją: Zrezygnowałam z in vitro, bo...

Opowiedziała o trudnej sytuacji

Monika Jarosińska jakiś czas temu przestała pokazywać się na oficjalnych imprezach, na których wcześniej pojawiała się dość często. Aktorka, o której kilka lat temu było głośno za sprawą kłótni z Dodą i doniesień prasowych o jej ojcu zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym, postanowiła jednak wrócić do świata show-biznesu. Jarosińska wystąpiła w serialach " Na sygnale" i "Dziewczyny z Ukrainy". Nieco zapomniana celebrytka ostatnio przyznała również, że wciąż wspiera swojego ojca. Zobacz: Jarosińska przeżywa trudny okres. Opowiedziała o ojcu alkoholiku: Odsunął mnie od siebie


Okazuje się, że problemy rodzinne i praca w show-biznesie bardzo mocno odbiła się na zdrowiu Moniki Jarosińskiej. Serialowa aktorka w rozmowie z Twoim imperium zdradziła, że wpadła w depresję, przez co musiała zrezygnować z marzeń o ciąży. Celebrytka jeszcze kilka lat temu marzyła o dziecku i planowała wykonanie zabiegu in vitro.

- Zrezygnowałam z in vitro, bo najpierw miałam poważne problemy z kręgosłupem. Nie mogłam nawet myśleć o zabiegu, bo groziła mi operacja. A później bardzo mocno odczułam na swej psychice stres wynikający z pracy w show-biznesie. Wpadłam w depresję. Próbowałam z niej wyjść, ale z tą chorobą nie jest łatwo się uporać- wyznała w tygodniku.Trzymamy więc kciuki, aby Monika Jarosińska mogła znowu cieszyć się życiem i planować powiększenie rodziny.

Zobacz na Polki.pl: Ślub Moniki Jarosińskiej i Roberta Korzeniowskiego


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Jarosińska z mężem w podróży poślubnej
Newsy
Tak Jarosińska spędza podróż poślubną [FOTO]
Z mężem wyleciała nad Morze Egejskie

Znów jest o niej głośno! Monika Jarosińska kilka tygodni temu zmieniła stan cywilny na "mężatka" i z tej okazji udała się w podróż poślubną. Razem ze swoim mężem, muzykiem Robertem Korzeniowskim, najważniejsze wspólne wakacje celebrytka spędza pod greckim słońcem, na wyspie Tazos . Położona na Morzu Egejskim wyspa to ostatnio coraz modniejszy kierunek wakacyjny. Zobacz: Tak wyglądał ślub Moniki Jarosińskiej Zobaczcie jak Monika i Robert spędzają podróż poślubną na południu Europy: A tak wyglądał ślub Moniki Jarosińskiej i Roberta Korzeniowskiego:

Monika Jarosińska o ojcu alkoholiku
ONS
Newsy
Jarosińska przeżywała trudny okres. Opowiedziała o ojcu alkoholiku: Odsunął mnie od siebie
Aktorka jest dumna z ojca

Swego czasu głośno było o alkoholowym uzależnieniu ojca Moniki Jarosińskiej . Wszystkie media rozpisywały się o konflikcie rodzinnym, a aktorka nieustannie dementowała plotki. Po jednym z materiałów wyemitowanych w telewizji Jarosińska nie wytrzymała i zaapelowała do mediów o uszanowanie jej relacji rodzinnych. Przypomnijmy:  Jarosińska DEMENTUJE plotki o ojcu Teraz po kilku latach celebrytka przełamała się i udzieliła krótkiego wywiadu "Twojemu Imperium". Opowiedziała między innymi o trudnych relacjach z ojcem i walce z uzależnieniem. Wbrew temu co pisano i mówiono, Jarosińska starała się pomagać mężczyźnie, ale on często tę pomoc odrzucał. Przyznała także, że świadomie się od niej odsunął, ale dzisiaj już rozumie jego działania: Zawsze byliśmy sobie bliscy. Ale odkąd zaczął stawać się alkoholikiem, świadomie odsunął mnie od siebie. Nie chciał, abym patrzyła na to, co się z nim dzieje. Z perspektywy czasu doskonale to rozumiem. Jednak wtedy byłam zrozpaczona.  Jarosińska wyznała też jak jej ojciec zwalczył swoje słabości i dzisiaj jest lepszym człowiekiem: Po prostu pewnego dnia postanowił, że przestaje pić. Stwierdził, że jego los jest tylko w jego rękach. Od dwóch lat nie pije. Ale zdaje sobie sprawę, że człowiek, który skończył z alkoholem, łatwo może do niego wrócić. Dlatego ja i mój mąż wspieramy go w tej walce.  Dzisiaj zajmuje się on sprawami społecznymi i pomaga najbardziej potrzebującym.  Zobacz:  Jarosińska pogodziła się z ojcem     Ślub Moniki Jarosińskiej:

ONS
Newsy
Monika Jarosińa już za kilka dni wyjdzie za mąż
"Nie chcieliśmy już odwlekać ślubu"- zdradziła celebrytka

To już pewne, Monika Jarosińska wychodzi za mąż! W najbliższy weekend, 17 czerwca odbędzie się ślub celebrytki z Robertem Korzeniowskim. Serialowa gwiazda w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że uroczystość odbędzie się w pięknym pałacyku w Jabłonnie pod Warszawą. Na imprezie pojawi się  jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Nie zabraknie również ojca Jarosińskiej, o którym kilka miesięcy temu usłyszała cała Polska (zobacz: Jarosińska DEMENTUJE plotki o ojcu ). Okazuje się, że Jarosińska i Korzeniowski zdecydowali się powiedzieć sobie TAK, ponieważ chcieliby wkrótce zostać rodzicami! - Żyjemy bardzo szybko, mamy dużo spraw na głowie, ale nie chcieliśmy już odwlekać ślubu, bo oboje pragniemy zostać rodzicami. Na razie nie jestem w ciąży, ale mam nadzieję, że wkrótce będę - zdradziła Monika Jarosińska. Redakcja Afterparty.pl gratuluje!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner