Monika Jarosińska cierpiała na depresję
ONS

Monika Jarosińska zmagała się z depresją: Zrezygnowałam z in vitro, bo...

Monika Jarosińska cierpiała na depresję
ONS

Monika Jarosińska jakiś czas temu przestała pokazywać się na oficjalnych imprezach, na których wcześniej pojawiała się dość często. Aktorka, o której kilka lat temu było głośno za sprawą kłótni z Dodą i doniesień prasowych o jej ojcu zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym, postanowiła jednak wrócić do świata show-biznesu. Jarosińska wystąpiła w serialach " Na sygnale" i "Dziewczyny z Ukrainy". Nieco zapomniana celebrytka ostatnio przyznała również, że wciąż wspiera swojego ojca. Zobacz: Jarosińska przeżywa trudny okres. Opowiedziała o ojcu alkoholiku: Odsunął mnie od siebie


Okazuje się, że problemy rodzinne i praca w show-biznesie bardzo mocno odbiła się na zdrowiu Moniki Jarosińskiej. Serialowa aktorka w rozmowie z Twoim imperium zdradziła, że wpadła w depresję, przez co musiała zrezygnować z marzeń o ciąży. Celebrytka jeszcze kilka lat temu marzyła o dziecku i planowała wykonanie zabiegu in vitro.

- Zrezygnowałam z in vitro, bo najpierw miałam poważne problemy z kręgosłupem. Nie mogłam nawet myśleć o zabiegu, bo groziła mi operacja. A później bardzo mocno odczułam na swej psychice stres wynikający z pracy w show-biznesie. Wpadłam w depresję. Próbowałam z niej wyjść, ale z tą chorobą nie jest łatwo się uporać- wyznała w tygodniku.Trzymamy więc kciuki, aby Monika Jarosińska mogła znowu cieszyć się życiem i planować powiększenie rodziny.

Zobacz na Polki.pl: Ślub Moniki Jarosińskiej i Roberta Korzeniowskiego


 

Więcej na temat Monika Jarosińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22