modni.jpg

Modni faceci na imprezie ramówkowej Polsatu

modni.jpg

Na konferencję ramówkową telewizji Polsat przyszło kilku naprawdę fajnie ubranych facetów. Wśród nich znaleźli się Łozo, Maciej Rock, Alan Andersz. Mimo, że ubrali się w zupełnie innym stylu, pokazali, że świetnie odnajdują się w najnowszych trendach. Poza tym raz na zawsze przełamali stereotyp polskiego mężczyzny - modowego ignoranta.

Łozo pojawił się na imprezie w eleganckiej czarnej marynarce, którą połączył z typowo młodzieżowymi elementami, tj. koszulką moro, kapeluszem i licznymi bransoletkami. Już od dłuższego czasu śledzimy jego modowe poczynania i wciąż jesteśmy pod wrażeniem oryginalnego wyczucia stylu Łoza.

Maciek Rock jak zwykle wybrał swój ulubiony nieład. Jednak dobrze wiemy, że to tylko pozory. Prezenter jak nikt potrafi ciekawie łączyć chaos (poszarpane koszulki i rozwiązane buty) z elegancją w postaci błyszczącej, kolorowej marynarki. Po raz kolejny nas nie zawiódł i udowodnił, że jego nazwisko w 100% koresponduje z jego stylem.

Alan Andersz do standardowego męskiego połączenia marynarki i białej koszuli, dobrał parę ponadczasowych dżinsów i czapkę z daszkiem. Dzięki temu zestawieniu klasyczna góra nabrała młodzieżowego luzu. Widać, że aktor nie traktuje mody zupełnie na poważnie, jednak umiejętnie łączy różne stylistyki.

Tak wyglądali faceci na imprezie ramówkowej Polsatu:

Więcej na temat moda meska Łozo Alan Andersz
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10