Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" w sneakersach Balenciaga na rowerowej przejażdżce
Instagram

Modne sneakersy na jesień 2020. Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" nie rozstaje się z tym modelem. Takie same ma Anna Lewandowska! 

Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" w sneakersach Balenciaga na rowerowej przejażdżce
Instagram

Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise", znana jest przede wszystkim z bardzo seksownych i kobiecych kreacji. Czasem jednak zamiast obcisłych sukienek i szpilek, zakłada ubrania i dodatki w casualowym stylu. Stylizacja, którą za chwilę zobaczycie, to na to dowód!

Zobacz także: Viki Gabor, Roxie Węgiel czy... Klaudia El Dursi? Wybierz najlepszą stylizację "Fleszstyle" miesiąca

Klaudia El Dursi postawiła na mocno casualowy look - ciemne slouchy jeans zestawiła z czarną ramoneską z podkreślonymi ramionami i czarnym topem odsłaniającym jej idealny brzuch. Całość została uzupełniona torebką Chanel i kultowymi już sneakersami, w których zakochało się większość polskich gwiazd - w tym Natalia Siwiec, Marcelina Zawadzka, Monika Olejnik czy nawet Anna Lewandowska. O jakim modelu mowa?

Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" w sneakersach Balenciaga

Sneakersy, na które zdecydowała się Klaudia El Dursi, to kultowy już model Triple S od Balenciagi. Cena tych butów przekracza 3700 złotych. Model Triple S to po prostu ugly sneakers, na których temat każdy z nas może mieć inne zdanie. My osobiście uważamy, że ugly sneakers (zwłaszcza te od Balenciagi!) są tak brzydkie, że aż piękne! Jak widać poniżej, Klaudia El Dursi jest tego samego zdania!

Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" w sneakersach Balenciaga

Białe sneakersy to podstawa w szafie każdej kobiety. Sneakersy Triple S od Balenciagi to spory wydatek, ale nam udało się znaleźć wiele podobnych modeli w internecie, za to w o wiele niższych cenach. Oto one:

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51