Mobility Trends – technologiczne trendy, które pokochały gwiazdy

W lutym br. w Teatrze Capitol odbędzie się już piąta edycja Gali Mobility Trends. Wydarzenie dedykowane branży nowych technologii z roku na rok przyciąga coraz więcej osób ze świata showbiznesu. Ciekawy design i funkcjonalność mobilnych rozwiązań sprawia, że każdy chce je mieć. A możliwość personalizowania telefonów, czy tabletów daje nie tylko dostęp do niemal nieograniczonej komunikacji, ale także pozwala pokazać swój indywidualny styl. Każdy zainteresowany mobilnymi urządzeniami może oddać swój głos na najlepsze rozwiązania i usługi Mobility Trends.

Technologie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony środowiska showbiznesu. Bez wątpienia jednym z podstawowym powodów jest tempo życia, napięty grafik spotkań oraz  konieczność komunikowania się  z fanami. Portale społecznościowe takie jak facebook, instagram twitter czy pinterest są kopalnią wiedzy o życiu prywatnym gwiazd. Jednak mobilny sposób komunikacji to nie wszystko. Elegancki design, obudowy wykonane z najlepszych materiałów, limitowane serie czy ekstrawaganckie etui często stanowią dopełnienie stylizacji gwiazd. Mobility Trends jest wydarzeniem, które ma na celu wyłonienie najpopularniejszych trendów w branży, które zyskały uznanie również wśród osób nie mających styczności z tego typu rozwiązaniami na co dzień . Często do zakupu danego urządzenia przekonują intrygujący design oraz ambasadorzy marek. Ideą plebiscytu Mobility Trends jest nagrodzenie wyróżniających się producentów i dystrybutorów dla których funkcjonalność i elegancja idą w parze. Na stronie ankieta.mobilitytrends.pl internauci mogą wybrać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach.

Wejdź na stronę Mobility Trends i wybierz najlepszych razem z nami.
www.mobilitytrends.pl
Oraz zagłosuj w naszym plebiscycie !
http://ankieta.mobilitytrends.pl/
 

Więcej na temat Mobility Trends
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58