Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Młynarska ma gdzieś ślub z partnerem

Jej szczęście nie polega na świętym sakramencie
Całkiem niedawno Agata Młynarska po raz pierwszy, na oficjalnej imprezie, pojawiła się w towarzystwie swojego nowego partnera. Prezenterka razem z ukochanym wybrała się na galę konkursu "Teraz Polska" w Teatrze Wielkim w Warszawie. Razem wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Chociaż wszyscy z pewnością chcieliby zobaczyć piękną prezenterkę w sukni ślubnej, to sama zainteresowana wyklucza ślub ze swoich planów.

W rozmowie z "Super Expressem" Młynarska zdradziła, dlaczego nie chce zmieniać stanu cywilnego.

- Czy wyjdę jeszcze za mąż? Nie. Małżeństwo jest dla tych, którzy robią to pierwszy raz. Małżeństwo to budowanie wspólnego domu, a ja z moim towarzyszem życiowym mamy odrębne domy. Zachowujemy dwa odrębne światy.

Wygląda więc na to, że partner Agaty Młynarskiej może zapomnieć, że kiedykolwiek usłyszy "tak" z ust swojej ukochanej. Szkoda?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Młynarska w golfie
Newsy
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"
Agata Młynarska zdradziła, jakie z rodzeństwem mają plany po śmierci ojca: "Choroba taty nas zjednoczyła"

Agata Młynarska zabrała głos pierwszy raz po śmierci Wojciecha Młynarskiego! Okazuje się, że rodzeństwo Młynarskich dość szybko po śmierci taty postanowiło zacząć działać w tym, aby ludzie pamiętali o artyście. W związku z tym Agata Młynarska  zdradziła w "Show", jakie ma plany wraz z rodzeństwem.   ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan Rozkręcamy fundację - działamy we troje z Pauliną i Jasiem, angażują się też nasze dzieci. Ta praca bardzo nas konsoliduje, scala. Choroba taty na pewno nas zjednoczyła. Dotychczas każde wędrowało swoją drogą. Jako rodzeństwo bardzo się kochamy, ale nie wchodziliśmy sobie w drogę. Fundacja jest naszym zobowiązaniem wobec taty i jego twórczości. Naszym ważnym zadaniem na życie.  Zobacz:  Agata Młynarska i Sylwia Mor - Mów do mnie mamo Agata Młynarska pierwszy raz zabrała głos po śmierci Wojciecha Młynarskiego Choć nie było tajemnicą, że Wojciech Młynarski chorował bardzo długo to informacja o jego śmierci i tak była sporym szokiem. Wszyscy znają jego kultowe piosenki i twórczość kabaretową. Jako pierwsza o śmierci ojca poinformowała Paulina Młynarska. Chwilę potem głos zabrało rodzeństwo - Agata i Jan. W poniedziałek poznaliśmy również testament Wojciecha Młynarskiego. My trzymamy kciuki za fundację, którą Agata, Paulina i Jan  chcą dalej prowadzić.    Zobacz:  Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Wojciecha Młynarskiego?   Agata Młynarska zdradziła, jakie ma plany po śmierci ojca   Dziennikarka wraz z rodzeństwem będzie rozkręcała fundację upamiętniającą twórczość Wojciech Młynarskiego

Agata Młynarska zarobi na chorobie
ONS
Newsy
Młynarska podniosła się po chorobie. Teraz na niej zarobi
Co planuje?

Agata Młynarska jeszcze do niedawna była prawdziwym synonimem pracoholizmu. Dziennikarka aż pięć razy w tygodniu prowadziła program "Świat się kręci", a weekendy przeznaczała na przygotownia do kolejnych odcinków. To w końcu odbiło się na jej zdrowiu i w maju Agata wylądowała w szpitalu, w którym spędziła kilka tygodni. Pobyt tam wyszedł jej na dobre, bo wróciła w doskonałej wręcz formie. Przypomnijmy: Młynarska pierwszy raz po wyjściu ze szpitala na salonach Okazuje się, że czas spędzony w szpitalu zaowocował kolejnymi pomysłami. Po zabiegach i szczegółowych badaniach, Młynarska musiała przejść na dietę bezglutenową, co początkowo mocno ją przeraziło. W rozmowie z "Grazią" wyznaje, że zatrudniła dietetyczkę, z którą najpierw ustaliła jadłospis, a teraz... pisze książkę. Dziennikarka zamierza wydać poradnik dotyczący zdrowego żywienia dla osób, które pochłonięte są pracą.   W szpitalu przychodziła do mnie pani dietetyczka, która uczyła mnie, jak się poruszać w gąszczu zakazów i nakazów. Dzięki niej przekonałam się, że nie będę musiała do końca życia jeść tylko ryżu i marchewki! Podczas tych rozmów zrodził się też pomysł, żebyśmy napisały wspólnie książkę. I właśnie taki poradnik teraz powstaje. Będą w nim podpowiedzi, jak się odżywiać, jak sobie to wszystko zorganizować, gdy wychodzi się na cały dzień do pracy. może komuś przydadzą się moje doświadczenia - tłumaczy w "Grazii". Kupicie taką książkę? Zobacz: Młynarska przeszła operację. Pierwszy raz opowiedziała dlaczego trafiła do szpitala   Agata Młynarska chwilę po ślubie. Pokazała obrączkę:

Agata Młynarska o swojej przyszłości w TVP
TV-Show
Wiemy, do kiedy Agata Młynarska zostanie w TVP! Co dalej z jej karierą? Znamy jej plany!
Wiemy, do kiedy Agata Młynarska zostanie w TVP! Co dalej z jej karierą? Znamy jej plany!

Agata Młynarska jednak zniknie z TVP? Prowadząca i współautorka "Świat się kręci" nie ukrywa, że jej losy w programie stoją pod ogromnym znakiem zapytania. Młynarska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jej umowa z Telewizją Publiczną wygaśnie już za kilka miesięcy. Czy gwiazda ma już plany na swoją dalszą karierę? Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu, zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie- powiedziała dziennikarka. Wydaje się, że Agata Młynarska rzeczywiście już chyba ma "plan b" ;). W tym samym wywiadzie gospodyni programu w TVP przyznała, że jest już blisko... posiadania prywatnej tv! To nie jest mój prywatny program.  Jeszcze nie mam swojej prywatnej telewizji, ale jestem już blisko. Czy Agata Młynarska jednak zostanie w TVP i dalej będzie pojawiać się w programie "Świat się kręci"? Z pewnością już wkrótce się dowiemy. Tymczasem gwiazda postanowiła odpocząć od pracy, show-biznesu i wybrała się nad morze.   Chcielibyście, żeby Agata Młynarska została w programie "Świat się kręci" ?   Zobacz także: Agata Młynarska po raz pierwszy szczerze o pracy z Anną Popek w "Świat się kręci"! Mają konflikt?   Agata Młynarska wypoczywa nad morzem. Dziennikarka zniknie z programu "Świat się kręci"?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner