Szanse Marceli Chmielowskiej na Miss Universe 2015. Desire Cordero Ferrer faworytką Miss Universe
ONS

Miss Universe 2015: Jakie szanse ma Polka i kto jest typowany do korony? Konkurs już w niedzielę

Szanse Marceli Chmielowskiej na Miss Universe 2015. Desire Cordero Ferrer faworytką Miss Universe
ONS

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory Miss Universe. Prestiżowy konkurs piękności zawsze wzbudza ogromne nadzieje Polaków na zwycięstwo. W tym roku to Marcela Chmielowska reprezentuje nasz kraj, która aktywnie walczy o zainteresowanie jurorów i fanów przedsięwzięcia. Przypomnijmy: Marcela Chmielowska odpowiada po angielsku na Miss Universe. Tak promuje Polskę

Starań naszej Miss nie doceniają jednak bukmacherzy. Polka w ich rankingu zajmuje odległe 33. miejsce na 88 dziewczyn, choć jeszcze na początku znajdowała się na 25 pozycji. Bezkonkurencyjna jest Hiszpanka, Desire Cordero Ferrer, która od początku typowana jest na faworytkę konkursu.

Czy w tym roku również będziemy musieli obejść smakiem?
Mamy jednak nadzieję, że obstawiający się mylą, a Marcela pokaże wszystkim, na co naprawdę ją stać. Kreacje, które ma przyszykowane na wyjazd na pewno oczarują cały świat.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Paulina Krupińska była typowana do finałowej 6. Niestety odpadła w pierwszym etapie. Ostatnią miss, która została wyróżniona na wyborach Miss Universe była Marcelina Zawadzka.

Zobacz: Skandal na Miss Universe. Pięknej kandydatce grozi więzienie przez TO zdjęcieMiss Hiszpanii Desire Cordero Ferrer:

Miss Hiszpanii na Miss Universe


Polka na Miss Universe w gorącej sesji:

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58