Ewa Mielnicka pokaże się nago w magazynie dla mężczyzn?
ONS

Miss Ewa Mielnicka pojawi się w magazynie dla mężczyzn? "Mam zdjęcia rozbierane" WIDEO

Ewa Mielnicka pokaże się nago w magazynie dla mężczyzn?
ONS

Czy Ewa Mielnicka zdecyduje się na sesję nago? pod koniec ubiegłego roku została wybrana Miss Polski 2014. Od tamtej pory piękna modelka coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach. Mielnicka na czerwone dywany zazwyczaj wybiera dość skromne i delikatne stylizacje -  piękna miss nie szokuje zbyt wyzywającymi strojami. Ewa Mielnicka nie bierze również udziału w gorących sesjach w których mogłaby pochwalić się idealnym ciałem. Wręcz przeciwnie, modelka zarzeka się, że nigdy nie wystąpi w rozbieranej sesji. Nagie zdjęcia owszem- ale zobaczy je tylko jej narzeczony.

Nagie zdjęcia Ewy Mielnickiej dla... narzeczonego

Miss Polski 2014 w rozmowie z agencją lifestylenewseria.pl zdradziła dlaczego nie zdecyduje się na nagie zdjęcia i czy kiedyś zmieni zdanie. Okazuje się, że Ewa Mielnicka nie wyklucza takiej sesji w przyszłości.

- Mam zdjęcia rozbierane, które są dla mojego narzeczonego i tylko takie niech pozostaną. Nie jestem osobą, która lubi aż tak eksponować swoje ciało, i myślę, że nigdy mi się to nie zmieni. Chyba że urodzę czwórkę dzieci, będzie na mnie działać grawitacja i będę chciała zachować jakąś pamiątkę, to wtedy to zrobię, ale tylko dla siebie. Na razie jeszcze tego jednak nie planuję.

Co jeszcze powiedziała Ewa Chmielnicka? Zobaczcie jej rozmowę z lifestylenewseria.pl:

Zobacz również: Miss Polski 2014 o operacjach plastycznych:" Za 15 lat poprawię sobie to i owo" WIDEOEwa Mielnicka podczas "Biegu w sukniach ślubnych"


Więcej na temat Miss Polski Ewa Mielnicka
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36