Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
East News
Newsy

Minister zdrowia przedstawił rekomendację w sprawie wyborów prezydenckich! Co powiedział podczas konferencji? 

Łukasz Szumowski poinformował, kiedy według niego można w bezpieczny sposób przeprowadzić wybory prezydenckie! Minister zdrowia podczas konferencji prasowej powiedział, że przekazał już swoje rekomendacje premierowi, Mateuszowi Morawieckiemu. Kiedy według przedstawiciela Ministerstwa Zdrowia można zorganizować wybory? 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Co z wyborami prezydenckimi?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat. W Polsce już kilka tygodni temu wprowadzono obostrzenia dotyczące przenmieszczania się. Zamknięto również szkoły, przedszkola, kina, teatry czy salony fryzjerskie. Dziś chyba wszyscy zastanawiają się, czy i kiedy odbędą się wybory prezydenckie, które miały odbyć się 10 maja br. W związku z pandemią koronawirusa opozycja apelowała, żeby zmienić datę wyborów- władza z kolei zaproponowała przeprowadzenie wyborów korespondencyjnych. Dziś swoją rekomendację w sprawie wyborów przekazał minister zdrowia. Zobaczcie, co powiedział podczas konferencji prasowej!

Moje rekomendacje w związku z przeprowadzeniem wyborów prezydenckich w tej tradycyjnej formie, gdzie wszyscy idziemy do urn, spotykamy się w lokalach wyborczych są możliwe, w sposób bezpieczny za dwa lata i taka jest moja rekomendacja. Jeżeli natomiast ugrupowania polityczne nie zgodzą się na taką formułę , na takie rozwiązanie wtedy jedyną formą, bezpieczną, przeprowadzenia wyborów prezydenckich są wybory korespondencyjne- mówił minister zdrowia. Wszelkie dane medyczne mówią, że nie ma lepszych lub gorszych terminów, miesięcy na przeprowadzenie wyboró korespondencyjnych- dodał. 

Myślicie, że wybory prezydenckie odbędą się w terminie czy zostaną przełożone?

Zobacz także: Kiedy powrót do szkół? Wicepremier zapowiada: W tym roku uczniowe raczej nie wrócą!

Minister zdrowia przekazał swoje rekomendacje w sprawie wyborów. 

East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

East News
Newsy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich 2020. Kto wygra w drugiej turze?
Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020? Poznajcie najnowszą przepowiednię jasnowidza!

12 lipca ostatecznie rozstrzygną się wybory prezydenckie 2020 i poznamy nazwisko nowego Prezydenta Polski. W II turze o pałac prezydencki walczą: Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Obecny prezydent w pierwszej turze uzyskał 43,5%, a Rafał Trzaskowski otrzymał 30,46%. Teraz Krzysztof Jackowski dla se.pl zdecydował się przepowiedzieć wynik II tury wyborów prezydenckich! Kto wygra zdaniem słynnego jasnowidza? Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020? Tegoroczne wybory prezydenckie w obliczu pandemii koronawirusa budzą ogromne emocje. Nietypowa i znacznie krótsza niż zazwyczaj kampania prezydencka sprawiła, że walka o fotel prezydenta jest bardzo zacięta, a już 12 lipca o 21.00 poznamy ostateczne wyniki. W sondażach to Andrzej Duda ma minimalną przewagę, a jakie jest zdanie Krzysztofa Jackowskiego na temat wyników II tury wyborów prezydenckich 2020? Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego - mówi dla Se.pl Krzysztof Jackowski.  Już za dwa tygodnie okaże się, czy jasnowidz miał rację. Tymczasem kampania wyborcza cały czas trwa i kandydaci walczą o głosy, stawka jest ogromna! Zobacz także:   Wybory prezydenckie 2020. Znane są oficjalne wyniki głosowania  Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik II tury wyborów prezydenckich 2020.    

Ślub w maseczkach w Rzymie
East News
Newsy
Rząd znosi kolejne ograniczenia: wiadomo już, co z weselami! Co zapowiedział minister Szumowski?

Co z organizacją wesel podczas pandemii koronawirusa? Czy wkrótce młode pary będą mogły zapraszać gości na przyjęcia i wesela? Ile osób będzie mogło pojawić się na weselu?  Podczas ostatniej konferencji prasowej minister zdrowia rozwiał wszelkie wątpliwości w tej sprawie! Łukasz Szumowski odpowiedział na pytanie, czy doniesienia o tym, że niedługo władze pozwolą na organizację wesel są prawdziwe. Sprawdźcie, co powiedział minister zdrowia! Będzie możliwość organizowania wesel!  W związku z pandemią koronawirusa i wprowadzymi ogarniczeniami wiele młodych par przełożyło lub odwołało swoje ślubne plany.  Czy wkrótce to się zmieni i zakochani będą mogli organizować śluby i wesela z udziałem gości? Wszystko wskazuje na to, że tak! Pierwszą informację o planach odmrażania branży ślubnej przekazał Janusz Cieszyński. Wiceminister zdrowia podczas konferencji prasowej powiedział, że ministerwo zarekomenduje organizaję wesel. Teraz potwierdził to również Łukasz Szumowski! Jest jednak jedno ale... Na weselu nie będzie można zaprosić więcej niż 50 osób. Zdaję sobie sprawę, że szczególnie w kwestii organizowania ślubów, wesel to jest zwykle planowanie na wiele miesięcy naprzód. Wiemy z własnych, prywatnych doświadczeń, jak trudno zarezerować wymarzoną salę dla państwa młodych i chcemy ten obszar również uwalniać szybko. Będziemy rekomendować całej Radzie Ministrów, panu premierowi żeby w pierwszej kolejności - oczywiście z odpowiednimi obwarowaniami przygotowanymi przez Inspekcję Sanitarną - uwolnić te wesela do 50 osób. To będzie oznaczało, że najczęściej są to osoby nam znane, bliskie, często rodzina w związku z tym w tym etapie łatwo będzie popatrzeć na ile taki ruch zwiększa ryzyko epidemiczne, a na ile nie. My zawsze postępujemy w...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner