Ewa Minge ma tatarskie korzenie
Newsy

Minge ma tatarskie korzenie. Widać?

Jakim zabiegom upiększającym poddała się Ewa?

Uroda Ewy Minge jest tak samo częstym tematem na forach internetowych jak jej zagraniczne sukcesy. Wielu internautów posądza projektantkę o operacje plastyczne i zabiegi upiększające, chociaż ta twierdzi, że nigdy nie trafiła pod skalpel chirurga. W rozmowie z magazynem "Viva!" Minge wyjaśniła, że jej egzotyczny wygląd do kwestia genów i przodków.

- Męczą mnie już te wieczne pytania o moje niezliczone operacje plastyczne. Czasami czytam na forach wpisy poniżej wszelkiej kultury. Powiem więc raz na zawsze, że nie naciągałam sobie skóry, nie mam szwów za uszami, a mój rozstaw oczu jest naturalny, bo mam tatarskie korzenie.

Minge zapewniła także, że czasami poddaje się "nieinwazyjnym zabiegom":

- Czasami chodzę na mezoterapię czy nastrzykiwanie skóry witaminami, ale z botoksem obchodzę się ostrożnie, bo i tak mam naturalnie wysokie brwi. Nie jestem Miss Polonia i nigdy do tego tytułu nie pretendowałam, ale mam prawo do kontrowersyjnego wizerunku.

Wyglądu Ewy Minge nie będziemy komentować, ocenę pozostawiamy wam. Dla nas ważniejsze jest by skupić się na jej sukcesach zagranicą, które są coraz bardziej zauważalne.

Zobacz: Cheryl Cole w sukience Evy Minge na urodzinach Królowej Elżbiety II! Światowa prasa zachwycona

Ewa Minge w "Pytaniu na śniadanie"
pytanienasniadanie.tvp.pl
Newsy
Minge: Znęcają się nade mną. Nie miałam żadnych operacji plastycznych
Ewa jest oburzona i kieruje sprawę do sądu

Ewa Minge jest dość kontrowersyjną postacią show-biznesu. Ma bardzo wyrazisty wizerunek, przez co od wielu lat media spekulują, że projektantka swój obecny wygląd zawdzięcza szeregowi operacji plastycznych. Zobacz: "Wygląd to kwestia makijażu!" Minge ma już dość pomówień na swój temat. Postanowiła walczyć o dobre imię. Projektantka powiedziała "dość" po ostatniej wypowiedzi jednego ze znanych chirurgów plastycznych, który na telewizyjnej antenie wytknął jej wszystkie rzekome operacje plastyczne. Sprawa skończy się w sądzie. - Wyraźnie powiedział jakie mam zrobione operacje plastyczne, nazwał je po imieniu. Ja od lat powtarzam, że tych operacji sugerowanych twarzy, zmian wizerunku i wyglądu nie mam. Jestem przedsiębiorcą, zatrudniam mnóstwo ludzi i do póki portale różne plotkarskie o tym pisały, ja przymykałam na to oczy. Bardzo dotyczyło to moich bliskich. Moi synowie, rodzice, babcia przeszli przez piekło. Mam nadzieję, że ludzie te serwisy plotkarskie traktują z przymrużeniem oka. Natomiast w momencie kiedy autorytet pojawia się w telewizji i mówi jest tak, tak i tak, nie może, nie przypuszczam, daje przyzwolenie i utwierdza.   Według Ewy, takie plotki niszczą jej wizerunek artystki uznanej w wielu krajach: - Ja jako przedsiębiorca nie mogę sobie na to pozwolić. Nie jestem aktorką, nie brałam udziału w wyborach Miss Polonia. Ja mam kontrowersyjny wizerunek, bo jestem kreatorką mody, zajmuję się sztuką, designem. Mam prawo do takiego kontrowersyjnego wizerunku i on nie koniecznie musi być pozszywany. Nawet jeżeli, to moim prawem jest zachować to dla mnie. Postanowiła to ukrócić w prosty sposób. Dwie sprawy w sądzie cywilnym i karnym. Jeżeli autorytet twierdzi, że mam operację, a ja że nie mam, to wychodzę na kłamcę, a to przeszkadza mi w biznesie oraz powoduje utratę środków materialnych w różny sposób. W...

Ewa Minge na Facebooku
ONS
Newsy
Minge: Umrę naturalnie albo się powieszę. Wszystko mnie boli
Zaskakujący wpis projektantki

Ewa Minge od lat należy do ścisłej czołówki polskich projektantów. Jej kreacje doceniane są również na rynkach zagranicznych, a w projektach Minge pokazywały się już m.in. Kelly Rowland czy Cheryl Cole . W kraju jednak więcej emocji wzbudzają jej domniemane operacje plastyczne, a finał plotek i doniesień na ten temat będzie miał miejsce w sądzie. Przypomnijmy: "Znęcają się nade mną. Nie miałam żadnych operacji plastycznych" Projektantka słynie też z dużego poczucia humoru, które daje o sobie znać podczas jej wywiadów czy we wpisach na Facebooku. Ostatnio Ewa opublikowała na swoim profilu fragment rozmowy z przyjaciółką, w którym Minge skarży się na niezbyt dobre samopoczucie i twierdzi, że "umrze". Następnie obie panie dywagują nad kształtem ewentualnego testamentu gwiazdy i spuścizny, którą miałaby po sobie zostawić m.in. kolekcję butów i torebek.   - chyba umre.... - no coś ty Ito nie możesz!!! - tak sie czuje, że albo umre naturalnie albo sie powiesze wszystko mnie boli - przestan nawet tak mowic, nigdy bym ci tego nie wybaczyla Poniżej treść całej rozmowy przytoczonej przez Ewę. Zabawna? Zobacz: "Trzeszczy w szwach moc piekielna!" Ewa Minge na konferencji prasowej:

Ewa Minge w czarnej bluzce
ONS
Newsy
Ewa Minge przegrała w sądzie z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę
Co planuje?

Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Znana projektantka sądziła się z doktorem Andrzejem Sankowskim, który w programie TVN "Na językach" zarzucił jej operacje plastyczne. Ewa Minge pozwała chirurga za tę wypowiedź i są orzekł, że doktor Sankowski się myli. Kluczowa miała być opinia biegłego sądowego, który badał Ewę Minge. Ja chyba nie przeszłam w życiu bardziej upokarzającej drogi. Po badaniach lekarza biegłego, powołanego przez sąd, którego nie znałam, ewidentnie wynika, że nie mam żadnych operacji plastycznych twarzy! W związku z tym wydawało mi się, że sprawa będzie prosta i zakończona. Sąd pierwszej instancji zawyrokował moją wygraną - zdradziła "Super Expresowi" projektantka. Doktor Andrzej Sankowski jednak postanowił odwołać się od wyroku. Sąd karny uznał, że lekarz miał prawo wyrazić swoją opinię. Jednak Ewa Minge nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Projektantka zapowiada, że nadal będzie walczyć o swoje dobre imię. Tym razem w sądzie cywilnym. Odpuściłam, bo cały czas toczy się druga sprawa w sądzie cywilnym. Tam mam zamiar udowodnić panu Sankowskiemu nie tylko naruszenie moich dóbr osobistych dotyczących mojego wizerunku, ale też udokumentowane duże straty materialne! Ewentualne odszkodowanie przekażę na rzecz mojej fundacji Black Butterflies i jej działania onkologiczne - zapowiada Ewa Minge na łamach tabloidu. Zobacz też: Ewa Minge podczas ćwiczeń: "Moja figura woskowa udała się do pobliskiego lasu".   Ewa Minge przegrała proces z chirurgiem plastycznym. Projektantka zapowiada dalszą walkę w sądzie.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner