Weronika Rosati chce się związać z facetem z Hollywood
ONS

Minęły dwa lata od wypadku Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka

Weronika Rosati chce się związać z facetem z Hollywood
ONS

Weronika Rosati "uczciła" rocznicę wypadku samochodowego z Piotrem Adamczykiem. Na swoim Instagramie Rosati zamieściła zdjęcie wraku samochodu. Po co? Dla aktorki jest to symbol rozpoczęcia nowego życia. Po wypadku musiała zrezygnować z grania w Polsce i za granicą. Weronika Rosati uszkodziła nogę w ten sposób, że musiała przejść trzy operacje w ciągu kilkunastu miesięcy. Potem uczyła się na nowo chodzić.

Wypadek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka

Jak teraz wspomina ten czas?
 

Pare dni temu minely 2 lata od wypadku... Te dwa lata byly dla mnie najtrudniejsza lekcja wytrwalosci i sily. Jestem wdzieczna ze ten najgorszy czas w moim zyciu minal. Dziekuje rodzinie, przyjaciolom i mojej opiece medycznej - napisała Rosati na swoim Instagramie.


To właśnie po tym wypadku wyszło na jaw, że Weronika umawia się z Piotrem Adamczykiem. Gdy doszło do kraksy, aktor kierował samochodem.
Po półtora roku okazało się, że związek Weroniki i Piotra nie przetrwał, ale para pozostała przyjaciółmi. Na szczęście aktorka wróciła w pełni do sprawności i znów dużo grywa - głównie w amerykańskich produkcjach - ostatnio w w filmie z Nicolasem Cage'em i w serialu "True Detective".

Weronika Rosati na Instagramie wrzuciła zdjęcie wraku samochodu po wypadku z Piotrem Adamczykiem:


Weronika Rosati na finale plebiscytu "Serce dla zwierząt"

 

 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wracają ze szpitala


Weronika Rosati

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04