Wypadek Rosati i Adamczyka
ONS

Minęły dwa lata od wypadku samochodowego Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka. "Najgorszy czas w moim życiu"

Wypadek Rosati i Adamczyka
ONS

Weronika Rosati "uczciła" rocznicę wypadku samochodowego z Piotrem Adamczykiem. Na swoim Instagramie Rosati zamieściła zdjęcie wraku samochodu. Po co? Dla aktorki jest to symbol rozpoczęcia nowego życia. Po wypadku musiała zrezygnować z grania w Polsce i za granicą. Weronika Rosati uszkodziła nogę w ten sposób, że musiała przejść trzy operacje w ciągu kilkunastu miesięcy. Potem uczyła się na nowo chodzić.

Wypadek Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka

Jak teraz wspomina ten czas?

Pare dni temu minely 2 lata od wypadku... Te dwa lata byly dla mnie najtrudniejsza lekcja wytrwalosci i sily. Jestem wdzieczna ze ten najgorszy czas w moim zyciu minal. Dziekuje rodzinie, przyjaciolom i mojej opiece medycznej ❤️ - napisała Rosati na swoim Instagramie.

To właśnie po tym wypadku wyszło na jaw, że Weronika umawia się z Piotrem Adamczykiem. Gdy doszło do kraksy, aktor kierował samochodem.

Po półtora roku okazało się, że związek Weroniki i Piotra nie przetrwał, ale para pozostała przyjaciółmi. Na szczęście aktorka wróciła w pełni do sprawności i znów dużo grywa - głównie w amerykańskich produkcjach - ostatnio w w filmie z Nicolasem Cage'em i w serialu "True Detective".

 

Weronika Rosati na Instagramie wrzuciła zdjęcie wraku samochodu po wypadku z Piotrem Adamczykiem:

 

 

 

Weronika Rosati na czerwonym dywanie w USA:

Weronika Rosati

Weronika Rosati z noga w gipsie

Weronika Rosati wychodzi na ulice o kulach w gipsie

 

Więcej na temat Weronika Rosati Piotr Adamczyk
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00