Miley Cyrus wystąpi w Polsce. Koncert Miley Cyrus w Polsce
ONS

Miley Cyrus wystąpi w Polsce! Pierwsi ujawniamy szczegóły!

Miley Cyrus wystąpi w Polsce. Koncert Miley Cyrus w Polsce
ONS

Ten rok z całą pewnością należał do Miley Cyrus. Była gwiazdka Disneya nigdy nie mogła narzekać na brak popularności, ale w tym roku awansowała do pierwszej ligi gwiazd muzyki pop. Jej odważna metamorfoza i skandaliczne teledyski przyniosły upragniony efekt - to ona rozdaje teraz karty i jest najgorętszym piosenkarką na rynku. Nic nie zapowiada, aby miało się to wkrótce zmienić. Przypomnijmy: Miley Cyrus masturbuje się w nowym klipie

Na początku nowego roku wokalistka wyrusza też w światową trasę koncertową "Bangerz Tour", z którą zjedzie nie tylko Stany Zjednoczone, ale i Europę. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda zawita również do Polski. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Miley Cyrus da koncert w Krakowie 25 czerwca 2014 w hali Kraków Arena. Negocjacje są w bardzo zaawansowanym stadium i wizyta Miley w naszym kraju jest już niemal przesądzona.

Polska była od początku w kręgu zainteresowań promotora koncertowego Miley przy ustalaniu terminarza tournee, ale brakowało decyzji o ostatecznej lokalizacji. W końcu do gry wkroczyła Kraków Arena, która w czerwcu będzie już gotowa, a jej władzom i sponsorom marzył się występ światowej gwiazdy na dobry start. Umowy czekają na sfinalizowanie, a oficjalna wiadomość o koncercie ma zostać ogłoszona już niebawem - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z branżą koncertową.


Jeśli koncert rzeczywiście dojdzie do skutku to zapowiada się wielkie święto dla fanów Miley Cyrus w naszym kraju. Poszlibyście na jej koncert?

Zobacz: Doda śpiewa hit Miley Cyrus

 

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37