Mikołaj Roznerski przyłapany na randce
ONS

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce z piękną blondynką. Wiemy, kim ona jest!

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce
ONS

Mikołaj Roznerski został przyłapany na randce! Aktor w towarzystwie pięknej blondynki spędził romantyczny wieczór w jednej z modnych warszawskich restauracji. Według doniesień "Życia na gorąco", para już po zakończonej kolacji długo ze sobą rozmawiała na ulicy, a na pożegnanie nie obyło się bez całusa ;)

Kim jest tajemnicza blondynka, która spędziła miły wieczór z Mikołajem Roznerskim? Okazuje się, że aktor spotkał się z byłą charakteryzatorką filmową i menadżerką tancerza Dawida Ozdoby - Anną Bogusławską- Grzeszczuk. Czyżby szykował się gorący romans w polskim show-biznesie?

 

Jeszcze kilka tygodni temu w mediach pojawiły się plotki o rzekomym związku aktora z Alicją Bachledą- Curuś. Aktorzy zdementowali jednak te rewelacje w rozmowie z magazynem "Flesz". Warto również przypomnieć, że przystojniak z "Ma jak Miłość" zaledwie kilka miesięcy temu rozstał się z Olgą Bołądź.

 

Myślicie, że już wkrótce zobaczymy zakochanego Mikołaja Roznerskiego w towarzystwie nowej partnerki na jednej z warszawskich imprez?

 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski z synkiem na zakupach. Uwaga fanki! Ten widok rozczula!

 

Mikołaj Roznerski przyłapany na randce.

Aktor znowu jest zakochany?

Więcej na temat Mikołaj Roznerski
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04