Mikołaj Krawczyk zostawił dziewczynę dla Anety Zając
ONS

Miłość Anety Zając i Mikołaja Krawczyka, choć zakończyła się już kilka lat temu, wciąż budzi ogromne emocje. Aktor zostawił dwóch swoich synów i ich matkę, po to, żeby związać się z koleżanką z planu "Pierwszej miłości", Agnieszką Włodarczyk. Ich związek powszechnie uważany jest za jeden z bardziej udanych w polskim show-biznesie, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Przypomnijmy: Zakochani Włodarczyk i Krawczyk w Sopocie. Ich miłość rozkwita

Aneta Zając długo nie mogła pozbierać się po rozstaniu. Wychowując samotnie dzieci, nie miała też wielu okazji do poznania mężczyzny, który mógłby na dłużej zagościć u jej boku. Wszystko zmieniło się za sprawą programu "Taniec z Gwiazdami", który wygrała. Jej kariera nabrała tempa, a ona zaczęła być prawdziwą królową salonów. Najbardziej pokrzywdzoną w całej sytuacji wydaje się Włodarczyk, na którą spadły negatywne komentarze w związku z całą sytuacją. To właśnie ona, przez wielu uznana została za winną rozejścia się pary. Okazuje się jednak, że również Aneta była tą, dla której Mikołaj zostawił inną dziewczynę. Czarna przeszłość gwiazdki powoli zaczyna wychodzić na jaw.
 

Gdy spotkałem Anetę, też tkwiłem w związku bez przyszłości. Aneta jest niezwykłą kobietą. Nie od razu człowiek wie, jaka jest naprawdę. Trzeba do niej dotrzeć, spędzić z nią dużo czasu, by się zachwycić. W dodatku dla mnie samo zewnętrzne piękno kobiety to nie wszystko. Ona musi mieć też piękną duszę. I Aneta ją ma! - mówił Krawczyk w 2008 roku w wywiadzie dla "Tiny".
 

Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, że aktor zmienił swoje postępowanie i nie zostawi Agnieszki dla innej.

Zobacz: Nowy styl Zając nie wszystkim się podoba. Wróblewska zabrała głos 

Zając, Włodarczyk i Krawczyk RAZEM w Sopocie: