Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zdecydują się na ślub?
ONS

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk planują ślub? "To tylko kwestia czasu"

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zdecydują się na ślub?
ONS

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk planują ślub? Tak przynajmniej twierdzi znajomy pary, który w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradził, że ceremonia jest tylko kwestią czasu. Zarówno Juszczak jak i Krawczyk mają za sobą nieudane związki, jednak żadne z nich nie brało jeszcze ślubu kościelnego. Czy teraz to się zmieni?

Dla nich najważniejsze są teraz dzieci. Mimo bolesnych doświadczeń wierzą, że zbudują kochającą się rodzinę. Ślub to tylko kwestia czasu - zdradził informator tabloidu.

To właśnie dzięki Sylwii Mikołaj odbudował relacje nie tylko ze swoją mamą, która nie była zachwycona wcześniejszym związkiem syna z Agnieszką Włodarczyk, ale i z Anetą Zając-matką jego dzieci.

Mikołaj niemal codziennie widuje się z mamą oraz pięcioletnimi Robertem i Michałem. Widać, że jest szczęśliwy, przestał być strzępkiem nerwów (...). To na pewno wpływ jego nowej dziewczyny, na którą zawsze może liczyć - dodaje źródło.

Czyżby więc szykował się kolejny ślub w show-biznesie? Myślicie, że już wkrótce Mikołaj Krawczyk oświadczy się Sylwii Juszczak?

 

Zobacz także: Niebanalne pomysły na zaręczyny

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

 

Szykuje się kolejny ślub w show-biznesie?

Sylwia Juszczak w białych spodniach

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36