Zając i Krawczyk razem na planie serialu
ONS
Newsy

Jest decyzja sądu w sprawie kontaktu Krawczyka z synami!

Może widywać się z dziećmi pod nieobecność Anety Zając?

Medialny serial z udziałem Mikołaja Krawczyka, Anety Zając i ich dziećmi powraca. Po tym jak aktor żalił się na łamach jednego z tabloidów, że jego kontakt z synami jest mocno ograniczony, sprawa została skierowana na drogę sądową. Teraz okazuje się, że była to dla niego dobra decyzja, bowiem jej efekty są już zauważalne. Zobacz: "Co miesiąc zasilam wskazane mi konto"

Krawczyk decyzją sądu może już spotykać się z dziećmi nie tylko w obecności matki, ale też zabierać ich na wakacje czy weekendy do domu.

- Sąd ustalił, że na czas trwania postępowania sądowego ojciec ma prawo zabierać chłopców poza miejsca ich zamieszkania, bez obecności matki - chwali się "Show" Hanna Szarejko, radca prawny reprezentujący Mikołaja Krawczyka.


Po czyjej stronie w pojedynku Krawczyk - Zając jesteście?Aneta Zając z synami na placu zabaw:

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk pokłucili się o Wigilię
ONS
Newsy
Włodarczyk i Krawczyk pokłócili się o Wigilię
Między kochankami znów zgrzyta

Od jakiegoś czasu związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka przechodzi pierwszy poważny kryzys. Jak informował magazyn "Party", powołując się na wypowiedzi bliskich przyjaciół pary, ich płomień gorącej i pełnej pożądania miłości trochę przygasł ( zobacz ). "Fakt" natomiast donosi, że między kochankami doszło ostatnio do kolejnej awantury. Para podobno dość ostro posprzeczała się o Wigilię. Krawczyk świąteczną kolację chciał bowiem spędzić ze swoimi synami , co wiązałoby się z faktem, że spotkałby się w tym czasie ze swoją byłą partnerką Anetą Zając . Pomysł ten nie spodobał się Włodarczyk, która jak tylko dowiedziała się o planach aktora, wpadła w furię. - Agnieszka nie wyobraża sobie, by tego dnia Mikołaja nie było obok niej. Tym bardziej, że jak podobno argumentowała w kłótni, nowy związek już wiele ją kosztował – zdradził tabloidowi znajomy pary. Mikołaj Krawczyk przemyślał całą sytuację i ze względu, na to że w jego obecnym związku źle się dzieje, postanowił spędzić wigilijną kolację z Włodarczyk. Aktor z dziećmi spotka się w pierwszy dzień Świąt. Czyżby po ostatnich doniesieniach na temat romansu Włodarczyk i Krawczyka szykowała się nowa medialna opera mydlana? Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk lansują się na imprezie:

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając walczą o prawa nad dziećmi
ONS
Newsy
Wściekły Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z dziećmi
Aktor publicznie oskarża byłą partnerkę

Na początku stycznia w mediach pojawiły się doniesienia, że ostatnie święta Bożego Narodzenia dzieci Anety Zając i Mikołaja Krawczyka spędziły tylko z matką, bowiem ojciec nie miał podobno zamiaru ich odwiedzić. Plotki na ten temat postanowiła zdementować... Agnieszka Włodarczyk , obecna partnerka aktorka. W ostrych słowa zaatakowała Zając na swoim Facebooku. Przypomnijmy: "Mikołaj prosił o spotkanie z dziećmi, ale..." Nie trzeba było długo czekać na to, aby głos w tej sprawia zabrał sam Krawczyk. I w tym przypadku aktor zdecydował się umieścić publiczny wpis na portalu społecznościowym, w którym otwarcie oskarża Anetę Zając o uniemożliwienie kontaktu z dziećmi podczas Wigilii. Mikołaj poszedł jednak o krok dalej i do oświadczenia dołączył swoje zdjęcie, na którym widzimy go bawiącego się ze swoimi synami. Insynuuje też, że jego była partnerka specjalnie nie pozwoliła mu zobaczyć się z dziećmi, aby potem poinformować prasę o braku jego wizyty.   Ubolewam nad tym, że moi Synowie dostali ode mnie prezenty i spędzili ze mną radosny, świąteczny czas dopiero po Nowym Roku. A wszystko przez to, że ich matka miała za nic moje liczne prośby o zabranie Chłopców choć na chwilę w Święta. Teraz już wiadomo dlaczego na to nie pozwoliła. Przerażające - broni się Krawczyk. Aktor zapowiada, że po raz kolejny będzie dochodził swoich racji w sądzie. Wyciąganie prywatnych animozji na forum publiczne to dobry pomysł na odpowiedź na plotki? Zobacz: Głupie miny Włodarczyk i Krawczyka przed lustrem Aneta Zając z dziećmi na placu zabaw:

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając walczą o prawa nad dziećmi
ONS
Newsy
Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa
Ojciec dzieci Anety nie odpuszcza

Stosunki panujący między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem można określić jako napięte i to mówiąc bardzo delikatnie. Para nie może osiągnąć porozumienia w kluczowych kwestiach dotyczących opieki nad ich dziećmi, a aktor nie szczędzi ostrych słów pod adresem byłej partnerki. Przypomnijmy: Krawczyk atakuje Zając. Pokazał zdjęcie z ich dziećmi Niestety, nic nie zapowiada, aby ta sytuacja miała się niebawem zmienić. Wkrótce para ponownie spotka się w sądzie, bo jak donosi "Show", Aneta będzie chciała wyegzekwować od Mikołaja wyższe alimenty, czemu on nie jest przychylny. W rozmowie z dwutygodnikiem prawnik Krawczyka zapowiada też, że jeśli Zając w dalszym ciągu będzie utrudniać jego kontakty z dziećmi, aktor będzie wnioskował o nadzór kuratorski, a nawet grzywną.   Dwa razy się zdarzyło, że matka wyjechała akurat, kiedy przyszedł czas odwiedzin. Mój klient miał prawo poprosić o odebranie tych należnych mu godzin. Jeżeli matka dzieci mojego klienta będzie się uchylać od postanowień sądu, sąd ma możliwość ustanowienia kuratora. Może też być nałożona grzywna, którą będzie mógł egzekwować komornik - informuje w rozmowie z "Show" Hanna Szarejko , adwokat Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając zgodnie ze swoim postanowieniem, nie komentuje na łamach prasy doniesień o życiu prywatnym swoim i jej dzieci. Myślicie, że dojdą do porozumienia? Zobacz: Krawczyk skomentował udział Zając w "Tańcu z Gwiazdami"   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na premierze filmu "Tajemnica Westerplatte":

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner