East News

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" jako... nowożeńcy! Jak poradzą sobie z pierwszym tańcem?

East News

Mikołaj i Sylwia, czyli zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island", są parą od roku. Program dał im miłość i pomimo drobnych kryzysów, w dalszym ciągu ta dwójka jest ze sobą. Co więcej, okazało się, że Sylwię i Mikołaja już wkrótce zobaczymy na... ślubnym kobiercu! Jak to możliwe? Zobaczcie!

Zobacz także: Nowa uczestniczka w "Love Island"! To gwiazda 8. edycji programu "Top Model"

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na ślubnym kobiercu! Jak poradzą sobie z pierwszym tańcem?

Mikołaj i Sylwia obecnie walczą o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". Para może liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy kibicują im nie tylko w programie, ale także w życiu prywatnym. Niestety, niedawno okazało się, że para znów przechodzi drobny kryzys. Sylwia i Mikołaj obecnie nie mieszkają razem. 

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy - wyjawiła Sylwia Madeńska.

Na szczęście przygotowania do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", idą zgodnie z planem, a Sylwia jest dumna ze swojego ucznia. 

Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów - dodała tancerka.

Pewnie zastanawiacie się nad tym, kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć tę parę na ślubnym kobiercu. To oczywiście będzie miało miejsce w programie "Taniec z gwiazdami". Przed nami wyjątkowy odcinek, który będzie inspirowany weselnym klimatem. W roli nowożeńców wystąpią właśnie Sylwia i Mikołaj. Uczestnicy show zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą... weselnymi wpadkami! Gośćmi specjalnymi odcinka będą m.in. Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski. 

Będziecie oglądać? My przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać nowego odcinka "Tańca z gwiazdami", który z pewnością dostarczy nam mnóstwo dobrej zabawy!

Love Island
East News

Sylwia i Mikołaj wystąpią w roli nowożeńców! Będzie się działo! 

Sylwia i Mikołaj z Love Island w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08