Party Stories
East News
Newsy

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" jako... nowożeńcy! Jak poradzą sobie z pierwszym tańcem?

Mikołaj i Sylwia, czyli zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island", są parą od roku. Program dał im miłość i pomimo drobnych kryzysów, w dalszym ciągu ta dwójka jest ze sobą. Co więcej, okazało się, że Sylwię i Mikołaja już wkrótce zobaczymy na... ślubnym kobiercu! Jak to możliwe? Zobaczcie!

Zobacz także: Nowa uczestniczka w "Love Island"! To gwiazda 8. edycji programu "Top Model"

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na ślubnym kobiercu! Jak poradzą sobie z pierwszym tańcem?

Mikołaj i Sylwia obecnie walczą o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami". Para może liczyć na ogromne wsparcie fanów, którzy kibicują im nie tylko w programie, ale także w życiu prywatnym. Niestety, niedawno okazało się, że para znów przechodzi drobny kryzys. Sylwia i Mikołaj obecnie nie mieszkają razem. 

Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy - wyjawiła Sylwia Madeńska.

Na szczęście przygotowania do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", idą zgodnie z planem, a Sylwia jest dumna ze swojego ucznia. 

Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów - dodała tancerka.

Pewnie zastanawiacie się nad tym, kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć tę parę na ślubnym kobiercu. To oczywiście będzie miało miejsce w programie "Taniec z gwiazdami". Przed nami wyjątkowy odcinek, który będzie inspirowany weselnym klimatem. W roli nowożeńców wystąpią właśnie Sylwia i Mikołaj. Uczestnicy show zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą... weselnymi wpadkami! Gośćmi specjalnymi odcinka będą m.in. Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski. 

Będziecie oglądać? My przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać nowego odcinka "Tańca z gwiazdami", który z pewnością dostarczy nam mnóstwo dobrej zabawy!

Love Island
East News

Sylwia i Mikołaj wystąpią w roli nowożeńców! Będzie się działo! 

Sylwia i Mikołaj z Love Island w Tańcu z Gwiazdami
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe
Newsy
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" przechodzą kolejny kryzys? Para nie mieszka ze sobą! 
Czy Mikołaj i Sylwia z Love Island nadal są parą? Już nie mieszkają ze sobą!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak przechodzą kolejny kryzys w swoim związku? Czy para przetrwa trudne chwile? Okazuje się, że Sylwia i Mikołaj, którzy występują w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" spotykają się teraz tylko na sali trenigowej i w odcinkach na żywo. Para nie chce teraz ze sobą mieszkać. Jak relacje z Mikołajem komentuje Sylwia? Szczere wyznanie tancerki! Sylwia i Mikołaj pokonają kryzys? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się i zakochali w sobie na planie pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Para wygrała hitowe show Polsatu, a po jakimś czasie okazało się, że zobaczymy ich w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety, kilka miesięcy temu okazało się, że związek Sylwii i Mikołaja przechodzi poważny kryzys. Para rozpoczęła terapię dla par i wydawało się, że najgorsze już za nimi... Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że w związku Sylwii i Mikołaja pojawił się kolejny kryzys. Para nie mieszka ze sobą i przyjeżdża oddzielnie na treningi do "Tańca z Gwiazdami". Jak komentuje to Sylwia Madeńska? Treningi i same live’y są tak wyczerpujące, że obecnie nie chodzimy na randki. Najważniejsze dla nas w tym momencie jest dobre przygotowanie do programu. Mam nadzieję, że za jakiś czas to sobie odbijemy. Bo to, że ze sobą nie mieszkamy, nie oznacza, że nie jesteśmy razem. Obecnie po prostu od siebie odpoczywamy - wyznała szczerze tancerka.  Sylwia dodała przy okazji, że jest zadowolona z efektów treningów z Mikołajem. Tancerka przyznaje, że w najbliższym odcinku zobaczymy najlepszy występ jej partnera. Jeśli utrzymamy taneczny poziom z treningów, będzie to najlepszy występ Mikołaja od początku emisji XI edycji show. Mam nadzieję, że uda nam się zdobyć także przychylność jurorów! Kibicujecie Sylwii i...

Sylwia Madeńska o Tańcu z Gwiazdami z Mikołajem
Newsy
Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest ich komentarz!
Mikołaj i Sylwia z Love Island będą razem tańczyć w Tańcu z Gwiazdami? Jest komentarz!

Kilka dni temu Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zwycięzcy pierwszej edycji programu "Love Island" i obecni uczestnicy programu "Taniec z gwiazdami" ogłosili, że pojęli decyzję o rozstaniu! Ta wiadomość bardzo zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli obawiać się, że ze względu na problemy osobiste, nie zobaczymy ich razem także na tanecznym parkiecie. Sylwia i Mikołaj postanowili rozwiać wątpliwości fanów i zamieścili posty na swoich InstaStories. Czy dalej trenują i w najbliższy piątek wystąpią razem? Zobaczcie sami. Zobacz także:  Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia" Czy Sylwia i Mikołaj z "Love Island" będą dalej razem tańczyć w "Tańcu z gwiazdami"? Jest ich komentarz! Jeszcze w ubiegły piątek tańczyli na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" jako para. Co więcej, wystąpili również jako para młoda - był to specjalny, weselny odcinek i właśnie Sylwii oraz Mikołajowi przypadła rola nowożeńców. Niestety, niedługo po zakończeniu ostatniego odcinka show, na Instagramie Mikołaja pojawił się wpis, który zszokował wszystkich. Sylwia i Mikołaj rozstali się!  Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom...  Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie : „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. [...] Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć - brzmi część wpisu Mikołaja Jędruszczaka. Następnego dnia do całej sytuacji odniosła się również Sylwia, która wyraźnie przeżywa...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear
ONS.pl
Newsy
Sylwia Madeńska z "Love Island" coraz chudsza! Nową seksowną stylizację zaprezentowała na pokazie mody
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak pojawili się na pokazie mody Susan Swimwear. Sylwia przykuła uwagę swoją idealną sylwetką i pokazała długie nogi.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak po programie " Love Island " nie zwalniają tempa. Niedługo będziemy mogli podziwiać ich na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami", tymczasem coraz częściej pojawiają się na branżowych eventach. Nie da się nie zauważyć, że tancerka jest coraz szczuplejsza. Jej filigranowa sylwetka to zasługa częstych treningów na siłowni oraz zbilansowanej diety. Wróciła rownież do tańca, a nadchodzące treningi do polsatowskiego show tylko zintensyfikują wysiłek. Zobacz także:  Sylwia Madeńska z "Love Island" sporo schudła! Wiemy, jaką dietę stosuje! Czy fani powinni się martwić? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak na pokazie Susan Swimwear  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to ulubieńcy fanów programu "Love Island". Para coraz śmielej wkracza do polskiego show biznesu. W czwartek, 30 stycznia pojawili się na pokazie mody Susan Swimwear. Sylwia przykuła uwagę swoją idealną sylwetką i pokazała długie nogi. Tancerka postawiła na elegancki zestaw, którego głównym elementem jest marynarka z ozdobnymi naramiennikami. Stylizacja Mikołaja za to była bardziej casualowa. Czy Sylwii i Mikołajowi uda się podbić kolejne show? W nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią jako para. Czy fakt, że znają się na co dzień i wiedzą o swoich słabościach da im przewagę nad rywalami?  Zobacz także:  To już oficjalnie! Sylwia Madeńska z "Love Island" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Czy będzie w parze z Mikołajem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak coraz pewniej czują się w show biznesie. Coraz śmielej pojawiają się na branżowych eventach. Sylwia Madeńska już teraz może pochwalić się piękną sylwetką i efektami diety. Tancerka przyznała, że stara się sporo ćwiczyć, a nadchodzące...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner