ONS
Newsy

Mike Tyson zatańczy w „TzG”?!

Bokser chce 85 tys. złotych za odcinek!
Producenci „Tańca z Gwiazdami” nie skończyli jeszcze poszukiwań gwiazd, które zatańczą w zbliżającej się edycji programu. Okazuje się, że jednym z kandydatów jest Mike Tyson!
- Prowadzimy rozmowy, ale nie mogę zdradzić szczegółów- poinformował menedżer boksera w rozmowie z „Super Expressem”.
Według doniesień, Mike Tyson za swój udział w tanecznym show zażądał 85 tys. złotych. Przypominamy, że żaden z dotychczasowych uczestników „TzG” nie mógł liczyć na tak wysokie honorarium.
Z obecności Mike Tysona z pewnością ucieszy się Izabela Janachowska, która kilka tygodni temu stwierdziła, że chętnie z nim zatańczy!
- Nie wiem, czy poradziłabym sobie z Tysonem. Ale z przyjemnością bym spróbowała- deklarowała tancerka.
Myślicie, że spełni się marzenie Janachowskiej?

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović zdradziła, jak dostała się do programu. Z kim rywalizowała?

ONS
Newsy
Mike Tyson ma syna
Młodsza siostra Milan bardzo się cieszy.

Mike Tyson został ponownie ojcem! Na początku stycznia żona boksera – Lakisha Spicer Tyson - urodziła syna. Dziecko będzie nosiło imię Morocco Elijah Tyson. Morroco jest drugim dzieckiem pary. Mają już dwuletnią córkę Milan . Widzimy, że wśród dzieci gwiazd nadal są modne imiona związane z nazwami państw i miast. Podoba Wam się ten trend?

Newsy
Janachowska chce zatańczyć z Tysonem!
Będzie miała okazję spróbować?

Izabela Janachowska , tancerka TVN'owskiego show "Taniec z gwiazdami" kojarzona jest przede wszystkim z dwoma tanecznymi partnerami- sportowcami Radosławem Majdanem oraz Przemysławem Saletą . Z uwagi na swoje doświadczenie w tańcu ze sportowcami, tancerka liczy na to, że Mike Tyson, który chciałby zatańczyć w polskiej edycji programu, rzeczywiście to zrobi. A ona zostałaby wówczas jego partnerką. - Jestem w szoku, że Mike chciałby wystąpić w polskiej edycji "Tańca...". Kto wie, może po prostu Andrzej Gołota zareklamował mu nasz program... - powiedziała w "Super Expressie" tancerka. Janachowska stwierdziła, że taniec ze słynnym Mike'm Tysonem byłby dla niej niesamowitą przygodą. Tym bardziej, ze jest jego wielką fanką. Imieniem Tyson nazwała swojego pupila. Nie bez znaczenia jest też doświadczenie boksera jako, że słynny sportowiec brał już udział w amerykańskiej edycji show. - Nie wiem, czy poradziłabym sobie z Tysonem. Ale z przyjemnością bym spróbowała. - dodała tancerka. Trzeba przyznać, że widok Mike'a Tysona z Izabelą Janachowską to byłoby coś! daks

Hubert Urbański w programie Milionerzy
x-news
TV-Show
Czym jest komucha i pagoda, Mike Tyson i powstanie warszawskie - pytania i odpowiedzi z Milionerów
Czym jest kombucha, wielokondygnacyjna wieża pagoda, spot o powstaniu warszawskim, twórca masek pośmiertnych arystokratów. Pytania i odpowiedzi z 267. odcinka "Milionerów".

Czym jest kombucha, gdzie możemy znaleźć buddyjskie wieże pagoda, kto wystąpił w spocie o powstaniu warszawskim - te pytania sprawiły dużą trudność w 267. odcinku "Milionerów". Uczestniczka udzieliła błędnej odpowiedzi i odpadła z programu. Czy wy znalibyście prawidłowe odpowiedzi na te pytania? Kombucha to grzyb: A: atomowy B: kapeluszowy C: herbaciany D: kawowy Poprawna odpowiedź: C. herbaciany. Kombucha to grzyb herbaciany, inaczej nazywany grzybkiem japońskim, z którego robi się zdrowotną herbatę. Napój ma wzmacniać odporność i oczyszczać organizm z toksyn. Dla jakiego regionu charakterystyczna jest pagoda?  A: dla północnej Europy B: dla Ameryki Południowej C: dla południowo-wschodniej Azji D: dla środkowej Afryki Poprawna odpowiedź: C. dla południowo-wschodniej Azji. Pagoda to buddyjska wieża sakralna, charakterystyczna dla kultury chińskiej i japońskiej. Znajduje się ona w klasztorach buddyjskich i służy do przechowywania relikwi. Który ze światowej sławy sportowców wziął udział w spocie o powstaniu warszawskim? A: Tiger Woods B: Mike Tyson C: Oscar Pistorius D: O. J. Simpson Poprawna odpowiedź: B. Mike Tyson. Udział Mike Tysona w spocie o powstaniu warszawskim wzbudził wiele kontrowersji. Opinia publiczna uznała, że zaproszenie do filmiku osoby, która została skazana z gwałt i założenie jej opaski powstańczej jest obrazą dla pamięci bohaterów warszawskich.  Kto rozpoczął karierę od tworzenia masek pośmiertnych arystokratów? A: madame Tussaud B: markiza de Pompadour C: lord Byron D: markiz de Sade Poprawna odpowiedź: A. madame Tussaud. Marie Tussaud rozpoczęła swoją artystyczną karierę od wykonywania...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik