Śmierć w domu Demi Moore
ons
Newsy

Demi Moore chce sprzedać dom, w którym zginął mężczyzna

Ale pojawiły się problemy...

Kilka dni temu w basenie w domu Demi Moore w Beverly Hills utopił się 21-letni mężczyzna. Aktorki nie było jednak wtedy w domu, a cała historia wydarzyła się podczas imprezy, którą zorganizował dozorca jej posiadłości. Gwiazda wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Zobacz: Demi Moore o tragicznym wypadku w jej domu: "Jestem w szoku!"

Demi od razu pomyślała o sprzedaży willi. Ogromna nieruchomość została wyceniona na... 7 mln euro. Niestety... nie ma chętnych. Jak donoszą zagraniczne media, nikt nie ma ochoty mieszkać w willi, w której doszło do takiej tragedii. Moore planuje się z kolei przenieść bliżej córki, Rumer, która mieszka niedaleko Broadwayu.

Czy Demi znajdzie chętnych na swój dom? 

Zobacz: 21-letni mężczyzna utopił się w basenie Demi Moore

 

Demi Moore i Ashton Kutcher znowu razem

 
 

Śmierć w domu Demi Moore
ons
Newsy
Demi Moore o tragicznym wypadku w jej domu: "Jestem w szoku!"
Czy gwiazda znała ofiarę?

Za granica to temat numer jeden. Wczoraj w domu w Beverly Hills, w basenie Demi Moore został znaleziony 21-letni martwy mężczyzna. Policja wciąż bada, jak doszło do tragicznego zajścia. Tymczasem ustalono już tożsamość zmarłego - jest nim Edenilson Steven Valle. Czy gwiazda znała mężczyznę ? Policja podaje nieoficjalnie, że ofiara była prawdopodobnie pracownikiem Demi Moore, który zajmował się domem. Wszystko wskazuje na to, że Valle wpadł do basenu i utonął, bo nie umiał pływać.  Zobacz:  21-letni mężczyzna utopił się w basenie Demi Moore Okazuje się, że Demi w tym czasie nie było w domu. Wyjechała z kraju, aby spotkać się z córkami. Imprezę, na której zginął Edenilson, zorganizował zaś dozorca domu. Moore jest wstrząśnięta całym zajściem. Wydala wczoraj nawet specjalne oświadczenie: Jestem w absolutnym szoku. Wyjechałam z kraju, żeby spotkać się z córkami na urodzinach, kiedy dotarła do mnie ta straszna wiadomość. S trata dziecka jest niepojętą tragedią, całym sercem jestem teraz z rodziną tego młodego człowieka i jego przyjaciółmi. Proszę o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasi e – powiedziała w rozmowie z „The Wrap” Przyjaciele zmarłego zbierają obecnie pieniądze na jego pogrzeb, ponieważ rodzina nie jest w stanie pokryć wszystkich kosztów. Jest to około 20 tysięcy dolarów. Wszyscy zastanawiają się, czy Demi Moore pomoże sfinansować ceremonię.       

ONS
Newsy
21-letni mężczyzna utopił się w basenie Demi Moore
Zagadkowa śmierć

Tą sprawą żyją wszystkie gwiazdorskie portale w USA. Najpierw podano tylko krótką informację, że w basenie przy domu Demi Moore w Beverly Hills znaleziono ciało martwego mężczyzny. Wiadomo było tylko, że ma 21 lat. Ruszyły spekulacje, czy to znajomy gwiazdy. Ale szybko się okazało, że aktorki ani nikogo z jej rodziny nie było w tym czasie w domu. 21-latek, które tożsamość jeszcze nie jest znana, prawdopodobnie poślizgnął się i wpadł do basenu. Jak donoszą zagraniczne media, do wypadku miało dojść w nocy, podczas imprezy na terenie posiadłości gwiazdy. Zobacz też: Demi Moore trafiła do szpitala Nocne party urządził dozorca domu aktorki, który postanowił wykorzystać nieobecność właścicielki  i zaprosić znajomych na imprezę. Demi Moore była w tym czasie poza Los Angeles. W domu nie było również jej dzieci, które wyjechały do Nowego Jorku. Policja wszczęła już śledztwo w tej sprawie. Zobacz na Polki.pl: Demi Moore i Ashton Kutcher podzielili swoją fortunę        

Nowy facet Demi Moore
ONS
Newsy
Demi Moore ma nowego faceta. Teraz spotyka się z...
51-letnia aktorka próbuje się pocieszyć po rozwodzie

Demi Moore   i  Ashton Kutcher należeli kiedyś do grona najpiękniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Starsza o kilkanaście lat od swojego partnera aktorka robiła wszystko, aby wyglądać młodo, ale ostatecznie ich małżeństwo nie przetrwało. Gwiazda przypłaciła rozpad związku depresją i problemami ze zdrowiem, które ponoć dają się jej we znaki do dnia dzisiejszego. Przypomnijmy: Demi Moore trafiła do szpitala Od tamtej pory Demi jest sama, choć spotykała się już z kilkoma mężczyznami. Żaden z nich nie zagrzał jednak miejsca na dłużej, a aktorka ma dość specyficzny gust. Nie jest tajemnicą, że 51-letniej Moore podobają się dużo młodsi mężczyźni i po rozstaniu z Ashtonem nie wyobrażała sobie, aby związać się z kimś starszym. Jak donoszą amerykańskie media, obecnie Demi spotyka się z... kolegą swojej córki, zaledwie 27-letnim Seanem Fridayem. Gwiazda poznała perkusistę na jego koncercie, na który zabrała ją córka Rumer. Para zdążyła już spędzić razem egzotyczne wakacje w Meksyku. Myślicie, że coraz młodsi faceci Demi Moore to jej sposób na walkę z upływającym czasem? Zobacz: Demi Moore na plaży w bikini straszyła cellulitem Demi Moore na wakacjach:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner