Neymar
EastNews

Szokujące nagranie Neymara i 26-letniej modelki wyciekło do sieci! "Uderzysz mnie, prawda?"

Neymar
EastNews

Kilka dni temu brazylijski piłkarz Neymar został oskarżony o gwałt! Sportowiec miał dopuścić się go na 26-letniej modelce, którą poznał na Instagramie. Neymar nie przyznał się do winy, ale czy po zobaczeniu tego wideo zmieni zdanie? Do sieci wyciekło nagranie, w którym para kłóci się ze sobą w hotelu i dochodzi do rękoczynów! 

Nagranie z Neymarem i modelką 

Neymr i Najila Trindade Mendes de Souza poznali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Modelka tak spodobała się piłkarzowi, że ten zaprosił ją na romantyczną randkę do Paryża. Sportowiec opłacił 26-latce bilety i zakwaterowanie. Ale według zeznań modelki miłe spotkanie zamieniło się w brutalny atak. Neymar pierwszej nocy zgwałcił 26-latkę. 

Zobacz także: Neymar oskarżony o gwałt! Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?

Kobieta po zdarzeniu nie wymeldowała się z hotelu, a została w nim na kolejną noc. Czy po to, aby nagrać sportowca jak przyznaje się do czynu? Do sieci trafiło właśnie nagranie, w którym para ostro kłóci się ze sobą. 

- Nie, nie, nie, nie, nie. Nie bij mnie. Nie lubię tego - powiedział Neymar.

- Nie? Uderzysz mnie, prawda? - zapytała Najila.

- Nie - odpowiedział.

- Nie? - zapytała jeszcze raz.

Na nagraniu widać, jak modelka kilkukrotnie uderza Neymara i potem rzuca czymś w sportowca. Krzyczy też do niego, że "uderzyła go, ponieważ on wczoraj zaatakował ją i zostawił samą w hotelu". 

– Znamy to nagranie. Udowadnia ono tylko, że Neymar był przez nią bity. Prowokuje go, żeby zobaczyć, czy odda – wyjaśnia ojciec piłkarza, menadżer. 

Jak informuje zagraniczna prasa modelka ma spore kłopoty finansowe. Pod koniec maja została skazana za niezapłacenie zaległego czynu oraz jest winna pieniądze jednej ze szkół artystycznych w Sao Paulo. Czy kobieta w ten sposób próbuje dostać pieniądze od sportowca? Neymar cały czas mówi, że to próba wymuszenia odszkodowania.

Jak jednak wytłumaczyć dolegliwości, z którymi Najila zgłosiła się do szpitala?

Nagranie z Neymarem i modelką wyciekło do sieci

Neymar został oskarżony o gwałt

Neymar
EastNews

 

Więcej na temat Neymar gwałt
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08