Azja Express, Finał! Michał Żurawski w czarnym kapeluszu Michał Żurawski, Ludwik Borkowski Michał Żurawski w kurtce Michał Żurawski na premierze filmu "Jestem mordercą"
Azja Express, Finał!
ONS
Najlepsza metamorfoza w programie?! Zdecydowanie tak!
1/7
Azja Express, Finał!
ONS

Michał Żurawski z Ludwikiem Borkowskim wygrali "Azja Express". Okazuje się, że Żurawski odniósł jeszcze inny sukces w programie - mocno schudł! Ile? Aż 10 kilo w jeden miesiąc! Jak mu się to udało? Zdradziła Agnieszka Woźniak-Starak.

 

Ile schudł Żurawski po Azja Express?

Żurawski jak przyjechał do Azji to był trochę miśkiem, ale jak go spotkałam na afterparty w Bangkoku po programie, to jakbym zobaczyła nowego człowieka. I zapytałam go wprost: "Ile schudłeś?" Odpowiedział: "jakieś 10 kilo". I to nie jest efekt tego, że trudno tam było im zdobyć jedzenie. Bo jedzenie zawsze można było sobie jakoś załatwić. Ale uczestnicy mieli inny problem: nie mieli na to czasu, bo cały czas się śpieszyli, łapali stopa, lecieli do przodu w wyścigu. Śmiali się też, że nie warto starać się w grze o amulet, bo ty się męczysz i grasz, to inni w tym czasie odpoczywają i jedzą - powiedziała Party.pl Agnieszka Woźniak-Starak.

Widać, że Michał Żurawski, aż tyle schudł? Mamy jego zdjęcia z lotniska jak ruszał na wyprawę i teraz, z premier filmowych. Zobacz zdjęcia przed show "Azja Express" i po po programie - jak prezentuje się mąż Romy Gąsiorowskiej? Okazuje się, że morderczy wyścig po Azji to idealna kuracja odchudzająca!

 

 

 

Zobacz także: Żurawski nie był faworytem Agnieszki Woźniak-Starak! "Ciągle była mała awantura, nie wróżyłam im długiej podróży!"
 

2/7
Michał Żurawski w czarnym kapeluszu

Michał Żurawski na lotnisku w maju kiedy ruszał na plan programu "Azja Express".

Zobacz: Lis, Rozenek, Włodarczyk i wiele innych gwiazd o 5 rano na lotnisku! Razem lecą do Azji!

3/7
Michał Żurawski, Ludwik Borkowski
ONS

W pierwszym odcinku Azji Express Michał Żurawski prezentował się tak. Widać, że ma kilka kilo więcej?

4/7
Michał Żurawski w kurtce

Teraz Michał Żurawski wygląda tak. Jest go 10 kilo mniej?

5/7
Michał Żurawski na premierze filmu "Jestem mordercą"
East News

Michał Żurawski schudł 10 kilo w Azja Express.

6/7
Michał Żurawski
ONS

Widać, że Żurawski jest szczuplejszy?

7/7
Roma Gąsiorowska w okularach

W kwietniu 2016 Michał Żurawski wyglądał tak.