Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zaręczył się! Czy szykuje się piąty ślub?

Michał Wiśniewski

Zaledwie kilka miesięcy temu media obiegła informacja o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner. Muzyk bardzo szybko zaangażował się w kolejny związek z kobietą, którą poznał przez Internet. Aktualnie spodziewa się piątego dziecka. Jak podaje pudelek.pl, Michał Wiśniewski oświadczył się ukochanej, a informację tę zdradził jeden z facebookowych znajomych piosenkarza. 

Zobacz także: Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem! Wiemy, kiedy na świecie pojawi się jego dziecko

Michał Wiśniewski zaręczył się

Wygląda na to, że w życiu Michała Wiśniewskiego szykują się kolejne zmiany. Muzyk w marcu rozstanie ojcem po raz piąty, a dodatkowo oświadczył się swojej aktualnej partnerce. Czy szykuje się kolejny ślub?  Jak informuje pudelek.pl, na profilu jednego ze znajomych Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie pary z podpisem: 

Po zaręczynach Michała i Poli.

Dodatkowo potwierdzeniem tych doniesień ma być fakt, że muzyk zmienił swój status na Facebooku z "wolnego" na "zaręczony". 
Wybranka Michała ma na imię Paulina. Para poznała się na portalu randkowym i zamieszali już razem w willi piosenkarza w Magdalence. Wiosną przyjdzie na świat ich pierwsze wspólne dziecko. Każdy z nich posiada również czwórkę dzieci z poprzednich związków. Czy Michał Wiśniewski zdecyduje się na piąte małżeństwo? Do tej pory był żonaty z Magdą Famme, Mandaryną, Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner. 

Zobacz także: Dominika Tajner poważnie chorowała! Nie mogła liczyć na wsparcie Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zaręczył się z nową partnerką. Jest nią 46-letnia kobieta, którą poznał przez Internet.

Michał Wiśniewski

Aktualnie spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat w marcu 2020 r. Michał Wiśniewski ma już 4 dzieci z poprzednich związków. 

Xavier Wiśniewski, Michał Wiśniewski z synem
EastNews

Więcej na temat Michał Wiśniewski
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09