Michał Wiśniewski o rozwodzie

Michał Wiśniewski znów zakochany! O jego nowej partnerce wiemy już coraz więcej

Michał Wiśniewski o rozwodzie

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski nie wróci już do swojej żony Dominiki Tajner. Małżeństwo jest teraz w trakcie rozwodu. Do rozstania doszło już kilka miesięcy temu. Niespełna pół roku separacji wystarczyło, aby gwiazdor po raz kolejny się zakochał! Jego nowa ukochana ma pochodzić z Warszawy. Podobno parę bardzo wiele łączy. Kim jest nowa miłość lidera "Ich Troje"? Przeczytajcie, co więcej wiemy!

Michał Wiśniewski zakochany 

Jak informuje "Super Express" Michał Wiśniewski znalazł już nową miłość. Jego nowa wybranka to długowłosa brunetka, którą łączy z gwiazdorem przynajmniej jeden fakt. Oboje mają mięć czwórkę dzieci. Przypominamy, że Michał ma syna Xaviery'ego i trzy córki: Fabienne, Etiennette i Vivienne. Podobno nowa partnerka wokalisty poznała już jego dzieci.

Zobacz także: Córka Michała Wiśniewskiego zmieniła kolor włosów! Nie każda nastolatka odważyłaby się na taką metamorfozę 

Z kolei "Fakt" zdradza, że nowa ukochana Michała ma na imię Paulina i pochodzi z Warszawy. 

- Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi - twierdzi informator dziennika.

Gdzie poznali się Michał i Paulina? Idąc z duchem czasu, para miała się poznać w internecie! Po rozmowach w wirtualnym świecie, postanowili się spotkać. Wydaje się, że oboje bardzo musieli przypaść sobie do gustu. Podobno od początku lipca mieszkają razem!

Dominika Tajner o rozwodzie 

Jak ostatnio informowaliśmy Dominika Tajner mentalnie zakończyła już związek z Michałem Wiśniewskim. Oficjalnie nie jest jeszcze singielką. 

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - powiedziała Party Dominika.

Czy Dominika Tajner też niedługo się zakocha? Życzymy jej jak najlepiej!

Dominika i Michał nie są już razem 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Czy Michał ożeni się piąty raz?

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
East News

 

Więcej na temat Michał Wiśniewski miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17