Michał Wiśniewski Kajetan Góra
ONS
Newsy

Wiśniewski o byłych żonach: Po całych awanturach jesteśmy cudowną rodziną

Jak dzisiaj wyglądają kontakty w klanie Wiśniewskich?

W tym roku w show-biznesie mamy wysyp metamorfoz gwiazd. Jedną z nich jest przemiana Michała Wiśniewskiego, który po skończeniu 40 lat zrobił rachunek sumienia i postanowił dojrzeć. Przefarbował włosy, wyjął kolczyki, zrezygnował z cekinów, a to wszystko za namową czwartej żony i fryzjera Kajetana Góry. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość"

Wczoraj wokalista gościł w studiu "Dzień Dobry TVN". Podczas krótkiej rozmowy opowiedział o swojej nowej płycie, zmianie wizerunku i o tym, czy nadal jest Michałem, którego Polska pokochała, gdy Ich Troje porywało tłumy. W pewnym momencie padło pytanie, czy Wiśniewski w swoim życiu miał taki moment, że chciał powiedzieć "koniec" i popełnić samobójstwo.

- Nie ma takiego stanu, do którego nie da się doprowadzić. Można wziąć i popełnić se puku. Każdy pewnie gdzieś tam ma momenty lepsze i gorsze, ale myślę, że nie dosłownie. Mnie nie stać na samobójstwo, bo ja mam piątkę dzieci na wychowaniu. Nawet gdybym bardzo chciał, to na tyle odważny nie będę.


W dalszej części wywiadu artysta podkreślił, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Wiśniewski miał bardzo ciężkie dzieciństwo, jednak traumatyczne wspomnienia nie wpłynęły na jego ojcostwo. Michał stara się być najwspanialszym tatą na świecie dla całej gromadki swoich dzieci oraz syna Dominiki. Zobacz: "Nie skaczę z kwiatka na kwiatek"

- Po całych tych awanturach, które były przez kogoś tam wywołane, to my jesteśmy cudowną patchworkową rodziną. Wszystkie trzy: Dominika, Marta i Ania jakoś to klecą i to bardzo dobrze. Dzieci się znają, szanują kochają. Widujemy się kiedy chcemy. Chciałbym na coś ponarzekać, ale nie mam na co.


Jesteśmy bardzo ciekawi, jak dalej potoczy się kariera Michała. W tym tygodniu premierę miała jego solowa płyta, która muzycznie nawiązuje do czasów jego największej popularności. Po metamorfozie uda mu się wrócić na szczyt?
Michał Wiśniewski z rodziną w cyrku:

Mat. prasowe
Seriale
"Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie
"Włożył mi rękę w majtki, kazał rozebrać się do naga" Gwiazdor "Diagnozy" był molestowany seksualnie

  Michał Czernecki to aktor, któremu największą popularność w ostatnim czasie przyniosła rola Piotra Sadzika w "Diagnozie" . Jego postać jest sympatyczna, ciepła i optymistycznie nastawiona do świata. Prywatnie Michał Czernecki również jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Niestety, nie zawsze tak było. W przeszłości aktor borykał się z wieloma problemami. W jednym z wywiadów gwiazdor "Diagnozy" wyznał, że aż dwukrotnie chciał odebrać sobie życie!   Zobacz także: Gwiazdor "Diagnozy" chciał dwa razy popełnić samobójstwo! Dlaczego?! Kto go uratował?   Michał Czernecki był molestowany seksualnie Teraz aktor wyjawił jeszcze więcej bolesnych szczegółów ze swojego życia. Michał Czernecki wydał bowiem autobiografię, w której rozlicza się z traumatyczną przeszłością. Okazuje się bowiem, że mężczyzna w młodości był molestowany seksualnie! Jego oprawcą stał się wychowawca na obozie harcerskim! Mężczyzna kazał im się między innymi obnażać. W stosunku do Michała  Czerneckiego pozwolił sobie też na więcej.. - Pamiętam, że szliśmy jakąś wąską drogą i on nagle zaczął mówić o masturbacji. Zapytał, czy to robię i zapewnił, że to jest zupełnie normalne i że na przykład w wojsku jest tak, że mężczyźni robią to w grupach, w swojej obecności i to jest taki męski rytuał (...).  I nagle Roman zapytał: "A ty sprawdzałeś, czy z tobą tam jest wszystko OK? Czy ja mogę sprawdzić?", po czym włożył mi rękę w majtki i mnie dotknął. Tak po prostu - wyznał Michał Czernecki w swojej książce. To nie wszystko, czego dopuścił się wychowawca na obozie. Mężczyzna poniżał także swoich podopiecznych i upokarzał.  - Kazał nam się rozebrać do naga. Ale myślę, że ponieważ było nas dwóch i prawie świtało, nie miał odwagi nas wykorzystać seksualnie. Postawił na sadyzm, który być może też go...

Mandaryna o alimentach Wiśniewskiego
East News
Newsy
Mandaryna zdradziła, jakie alimenty na dzieci płaci Michał Wiśniewski. To zaskakująco niska kwota
Mandaryna zdradziła, jakie alimenty na dzieci płaci Michał Wiśniewski. To zaskakująco niska kwota

Marta Wiśniewska była drugą żoną Michała Wiśniewskiego . Para doczekała się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne. Obecnie syn gwiazdora „Ich Troje” jest już dorosły, a córka ma 17 lat. Po wielu latach Mandaryna zdecydowała się ujawnić, jakie alimenty na swoje dzieci faktycznie płaci wokalista. Marta Wiśniewska wzięła udział w kampanii społecznej „Prawo bez strachu”, gdzie zaskoczyła szczerymi wyznaniami na temat rozwodu z liderem „Ich Troje”. Zaskakujące są kwoty alimentów na dzieci! Mandaryna zdradziła, jakie alimenty płaci Michał Wiśniewski na dzieci Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Ich rozwód odbył się bardzo szybko, a rozprawa trwała zaledwie parę minut. Po rozstaniu dzieci zamieszkały z matką i zostały im zasądzone alimenty w kwocie 5 tys. zł. Teraz Mandaryna zdradziła, ile faktycznie Michał Wiśniewski płaci na dwójkę swoich dzieci: Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci – powiedziała Mandaryna na konferencji. Według relacji Marty Wiśniewskiej zasądzonych kwot alimentów nie udało się uzyskać, co więcej do sądu trafił wniosek o ich obniżenie.  Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż...

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Nowe informacje
ONS
Newsy
Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza
"W jego organizmie był alkohol, ale..."

Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? C eniony i lubiany  artysta wymachiwał bronią przed swoim domem w Brodnicy.   Podobno groził, że jej użyje.  Po rozmowie z funkcjonariuszami oddał pistolet policjantom. Jak teraz czuje się piosenkarz?   Głos w sprawie zabrał menadżer Ryszarda Rynkowskiego, Bogdan Zep w rozmowie z WP. Pan Ryszard Rynkowski jest już w domu i odpoczywa. Nie zostanie wszczęte żadne śledztwo, ponieważ on nikomu bronią nie groził. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie był alkohol, ale nie był pijany  - powiedział Zep. -  Miał po prostu słabszy dzień. Żona zadzwoniła na policję i go zatrzymali - dodał menadżer Rynkowskiego. Mamy nadzieję, że Ryszard Rynkowski szybko wróci do zdrowia. Wszyscy fani trzymają kciuki za swojego idola!   Zobacz też:  Ryszard Rynkowski zatrzymany za... grożenie bronią! Chciał popełnić samobójstwo?! AKTUALIZACJA!   Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo?   Na szczęście czuje się już dobrze.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner