ONS

Michał Wiśniewski o samobójstwie ojca: Nie miałem na nic wpływu

ONS

Michał Wiśniewski czasy największego sukcesu zawodowego ma już za sobą. Artysta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego kariera już dawno przygasła, lecz mimo tego, w charakterystyczny dla siebie sposób wciąż próbuje podtrzymać zainteresowanie medialne swoją osobą. Gwiazdor od lat chętnie odpowiada o swoim życiu prywatnym, często nie szczędząc publice szczegółów... Zobacz: Michał Wiśniewski skomentował plotki o kryzysie w małżeństwie: Nigdy się tak dobrze nie rozumieliśmy jak teraz

Artysta ostatnio był gościem w programie telewizyjnym Andrzeja Sołtysika, w którym opowiedział w swoim trudnym dzieciństwie, które spędził w biedzie w rodzinie alkoholików. Wiśniewski jako dziecko tułał się po rodzinach zastępczych, a nawet wylądował w domu dziecka. Gdy w wieku 14 lat postanowił wrócić do swojego ojca, ten odebrał sobie życie. Wokalista tak wspominał te czasy:

Mój tata był zajeb*stym facetem, tylko spier*olił sytuację. Poddał się, chciał zwrócić na siebie uwagę. Podciął sobie żyły i nikogo w pobliżu nie było. Ja wróciłem do niego w swoje urodziny, mógł tego nie wytrzymać. Nie miałem na nic wpływu, szczególnie na swojego ojca.

Co sądzicie o ciągłych zwierzeniach Wiśniewskiego? To jego próba podtrzymania zainteresowania swoją osobą czy szczery rozrachunek z przeszłością?

Zobacz też na Polki.pl: Michał Wiśniewski z żoną w obiektywie "Vivy!"

Więcej na temat Michał Wiśniewski Gwiazdy
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59