Michał Wiśniewski o narkotykach
ONS

Wiśniewski rozlicza się z uzależnień: Ja coś o narkotykach wiem

Michał Wiśniewski o narkotykach
ONS

Michał Wiśniewski kilka tygodni temu przeszedł olbrzymią metamorfozę. Zmienił fryzurę i styl ubierania się. W wywiadach wokalista opowiadał, że dojrzał, a do wszystkich zmian namówiła go żona. Zobacz: "Żyłem kreacją, którą brałem za rzeczywistość"

Wczoraj wokalista gościł w programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci" i wziął udział w dyskusji na temat narkotyków w szkole. Wiśniewski w czasach swojej największej popularności prowadził rock'n'rollowy styl życia, więc różnego rodzaju dopalacze nie były mu obce. W rozmowie Michał przyznał się, jakie substancje brał i zdradził, że już rozmawia z dziećmi na tematy związane z używkami.

- Mój syn będzie miał teraz 12 lat. Ja staram się z nim rozmawiać na ten temat. Ja coś o narkotykach wiem. Zapaliłem jointa, wziąłem kiedyś amfetaminę, raz wziąłem w życiu ekstazy. Nie pociągnęło mnie to. Mnie to nie bawiło, ale spróbowałem. Ja jestem w stanie z autopsji powiedzieć swojemu dziecku, jakie to odnosi skutki, jakie poniesie konsekwencje, jeżeli to będzie nie kontrolowane - powiedział Michał.


Michał Wiśniewski stara się być wzorcowym ojcem i znakomicie mu to wychodzi. Mało rodziców podejmuje z dziećmi trudne tematy. Być może jego synowie i córki słysząc opowieści taty nie pójdą w jego ślady. Zobacz: Wiśniewski to supertata i zabrał dzieci do zoo

Michał Wiśniewski w nowej fryzurze:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00