Michał Wiśniewski o bójce Szulim i Dody
ONS

Michał Wiśniewski wielokrotnie krytykował Dodę i potępiał jej kontrowersyjne zachowania. W sporze z Edytą Górniak sprzed dekady przyznał nawet, że "chociażby Doda wywróciła wątrobę na drugą stronę to diwą nie będzie". Później wyśmiewał jej decyzję o zatrudnieniu Jakuba Majocha na stanowisko menadżera. Teraz piosenkarz zabrał głos w sprawie ostatniej bójki artystki z Agnieszką Szulim. Co ciekawe, tym razem wyjątkowo Michał stanął po stronie Rabczewskiej.

Na Facebooku wokalista odniósł się do wczorajszej wizyty Szulim w "Dzień Dobry TVN". Jednocześnie wyraził poparcie dla teorii Dody, która zapewniła AfterParty.pl, że zajście ma na celu podnieść promocję programu "Na językach". Zobacz: Doda o aferze z Szulim

- Co za promocja programu. W końcu nie tylko faceci mogą dać sobie po pysku w sprawach własnego honoru. Kto nie poczuł na sobie żółci i chamstwa Szulimowej tego nigdy nie zrozumie. Doda nie dziwię się.Czyżby chodziło o komentarz Agnieszki na temat metamorfozy Michała? Zobacz: "Nadal śpiewa tak samo źle"

Wiśniewski jest już drugim artystą, który zabrał głos w całej sprawie. Wczoraj na Facebooku wydarzenie tygodnia skomentowała Edyta Górniak sugerując, że Doda "zasługuje na izolację od społeczeństwa".

Zgadzacie się z Michałem, czy raczej popieracie zdanie Edyty?
Zdjęcia Agnieszki Szulim po bójce z Dodą: