Michał Szpak pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Michał Szpak znów zachwycił swoim głosem. Zaśpiewał na ślubie przyjaciół!

Michał Szpak pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Michał Szpak zachwycił swoim głosem na ślubie przyjaciół! Wokalista opublikował krótkie nagranie, na którym jego fani mogli usłyszeć, jak śpiewa w kościele. Michał Szpak wykonał "Ave Maria" i po raz kolejny udowodnił, że ma naprawdę wielki talent! Film z udziałem muzyka podbija sieć, a internauci nie mogą wyjść z podziwu i publikują same pozytywne komentarze. Michał Szpak przygotował niesamowity prezent dla młodej pary! 

Michał Szpak śpiewa w kościele

Michał Szpak już od kilku lat jest jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Jego przygoda z show-biznesem rozpoczęła się w programie "X-Factor". Michał oczarował wówczas jury i publiczność, a w wielkim finale muzycznego talent-show zajął wysokie, drugie miejsce. Tysiące fanów pokochało Michała Szpaka, który w ekspresowym tempie osiągnął ogromną popularność.

Wokalista już wiele razy udowadniał, że ma wyjątkowy głos, a teraz zrobił to po raz kolejny! Michał Szpak opublikował ostatnio krótkie nagranie ze ślubu swoich przyjaciół, na którym zaśpiewał "Ave Maria". Poruszające wykonanie w kościele zachwyciło internautów. Jak komentują występ Michała? 

- To było bezbłędne... no normalnie dreszcze
- Wow, wow, wow, wow. Wielki talent. 🎶🎶🎶🎶🎶🎶😊
- Przepieknie- komentują internauci.

Posłuchajcie sami, jak Michał Szpak śpiewał na ślubie swoich przyjaciół! Musimy przyznać, że wokalista przygotował dla młodej pary naprawdę wyjątkowy prezent. Ależ on ma głos! Zobaczcie fragment występu artysty. Chcielibyście, żeby Michał zaśpiewał na Waszym ślubie? My bardzo! 

Zobacz także: Michał Szpak pokazał zdjęcie z tatą! "Jaki ojciec taki syn"

Michał Szpak zaśpiewał w kościele.

Wokalista znów zachwycił swoim głosem.

Michał Szpak i Julia Wieniawa zadebiutują jako prowadzący podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43