Party Stories
Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy

Michał Szpak zachwycony uczestniczką w "The Voice of Poland". Dziewczyna w przeszłości wiele razy słyszała „brzmisz jak chłopak” i chciała przestać śpiewać

Dziewczyna spotkała się z falą hejtu ze względu na swój głos!

11. edycja "The Voice of Poland" już od pierwszych odcinków wzbudza ogromne emocje, a do programu zgłosili się naprawdę utalentowani uczestnicy. Powoli zapełnia się drużyna Tomsona i Barona, a w drugim odcinku to Michała Szpak wyłowił prawdziwą perłę wśród uczestniczek. 19-latka zachwyciła artystę, który  w ostatnich sekundach jej występu zdecydował się odwrócić swój fotel i nie krył zaskoczenia, że zobaczył szczupłą kobietę! Po tym wykonaniu był przekonany, że głos należy do mężczyzny...

Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO

Michał Szpak podsumowuje występ Kasi Szulc!

Artysta był wyraźnie zaskoczony, kiedy po obróceniu fotela zobaczył szczupłą 19-latkę. Co prawda znalazł w jej wykonaniu kilka niedociągnięć, ale na koniec podsumował:

w tym występie było dużo magii

Nastolatka zdecydowała się podzielić z widzami swoją trudną historią i szczerze wyznała, że śpiew jest dla niej najważniejszy, jednak przez hejt omal nie zrezygnowała ze swojej pasji. 

Słyszałam różne komentarze: "Brzmisz jak facet". Sprawiało mi to przykrość. Zamknęłam się w sobie, na swój wokal. Było mi źle z moim głosem i przestałam śpiewać. Teraz jednak już wiem, że mój głos jest wyjątkowy - powiedziała szczerze 19-latka. 

Internauci są zachwyceni głosem młodej dziewczyny i są ciekawi jej metamorfozy w programie. W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod jej adresem, co z pewnością ucieszyło nastolatkę, która ma za sobą trudne doświadczenia związane z krytyką jej głosu:

Kasiaaaa😍

Kasia Szulc - niezwykły głos ! Jestem bardzo ciekawa jakie utwory będzie śpiewała w programie. Życzę powodzenia !

Sądzicie, że dziewczyna ma szansę na finał?

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o rywalizacji w "The Voice of Poland": "Jest walka! Każdy chce mieć zwycięzcę!"

Michał Szpak docenił występ uczestniczki. 

Michał Szpak w The Voice of Poland
EastNews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP
Newsy
Przemek Pajdak zachwycił jurorów w "The Voice of Poland"! Reakcja Edyty Górniak bezcenna: "Ale ty jesteś ogier"
Już w najbliższą sobotę, 19 września, zobaczymy kolejną odsłonę "The Voice of Poland"! Tym razem w muzycznym talent-show zobaczymy m.in. Przemka Pajdaka.

Już dziś, 19 września, kolejna odsłona "The Voice of Poland"! Tym razem w muzycznym talent-show zobaczymy m.in. Przemka Pajdaka. Uczestnik show zachwycił swoim głosem i sprawił, że wszyscy jurorzy chcieli, żeby trafił do ich drużyn. Przemek Pajdak ma 25 lat zrobił ogromne wrażenie na Edycie Górniak, która w trakcie jego występu zaczęła tańczyć. Nie uwierzycie, jak później zwróciła się do uczestnika show! Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla ciebie... - zaczęła mówić jurorka. Ale ty jesteś ogień, ogier… Ogier powiedziałam? Nie, ogień… - zachwalała Edyta Górniak.   Każdy z nas jest kimś innym i ma inne rzeczy do zaoferowania, ale... ja mam najwięcej! - próbowała przekonać uczestnika do pójścia do jej drużyny. Zobaczcie gorący fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Myślicie, że Przemek trafi do drużyny Edyty Górniak? Zobacz także:   Michał Szpak w maseczce z siatki na prezentacji ramówki TVP! Zobaczcie delikatny symbol przy oku Przemek Pajadak zachwycił swoim głosem w "The Voice of Poland".  

Jurorzy "The Voice of Poland"
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Ważne zmiany w emisji "The Voice of Poland"! Zobaczcie spot promujący nowy sezon show
Już 12 września (w sobotę) ruszy nowa edycja "The Voice of Poland"! Okazuje się jednak, że jedenasta odsłona show będzie emitowana o innej godzinie niż dotychczas.

Już 12 września (w sobotę) ruszy nowa edycja "The Voice of Poland"! Okazuje się jednak, że jedenasta odsłona show będzie emitowana o innej godzinie niż dotychczas. Poprzednie edycje programu widzowie mogli oglądać już od godziny 20:00, teraz nastąpi zmiana i "The Voice of Poland" będzie ruszać o godzinie 21:15- oczywiście na antenie Telewizyjnej Dwójki. Program poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał, a w trakcie Przesłuchań w Ciemno zobaczymy również Małgorzatę Tomaszewską i Adama Zdrójkowskiego. W każdą sobotę zostaną wyemitowane dwa odcinki "The Voice of Poland"- w pierwszym odcinku zobaczymy uczestników z Mazowsza, a w drugim z Małopolski i Podkarpacia. Zobaczcie spot promujący nowy sezon "The Voice of Poland"! Będziecie oglądać muzyczne show? My z pewnością! Zobacz także:  Michał Szpak w maseczce z siatki na prezentacji ramówki TVP! Zobaczcie delikatny symbol przy oku Maciej Musiał i Tomasz Kammel poprowadzą 11. edycję "The Voice of Poland".

The Voice of Poland
East News
Newsy
Baron i Tomson zdradzili tajemnicę "The Voice of Poland"! Co decyduje o tym, że jurorzy odwracają fotel?

Już wkrótce kolejna edycja hitowego talent show - "The Voice of Poland" . W najnowszej odsłonie programu w fotelach jurorskich zobaczymy Michała Szpaka , Urszulę Dudziak, Edytę Górniak oraz Tomsona i Barona (panowie w roli jurorów wystąpią już po raz dziewiąty). Jak wiadomo w tym programie przede wszystkim liczy się głos - to on ma spowodować, że jurorzy zdecydują się wcisnąć przycisk, tym samym wyrażając chęć pozyskania uczestnika do swojej drużyny.  Zobacz także:  Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska Ostatnio mieliśmy okazję gościć na planie programu "The Voice of Poland", gdzie udało nam się porozmawiać między innymi z Tomsonem i Baronem. Panowie jako prawdziwi weterani w roli jurorów już doskonale wiedzą, kiedy wcisnąć swój czerwony przycisk. Postanowiliśmy ich zapytać, co tak naprawdę decyduje o tym, że Tomson i Baron podejmują decyzję o odwróceniu fotela. Czy kiedykolwiek żałowali, że nacisnęli przycisk?  Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziecie w naszym wideo powyżej! 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner