Party Stories
Michał Szpak ściął włosy!
Newsy

Michał Szpak ściął włosy! Gdzie się podziały jego piękne loki?! Fani płaczą!

Michał, co zrobiłeś z włosami?!

Michał Szpak ściął włosy!? Muzyk pokazał na swoim Facebooku zdjęcia z atelier Jagi Hupało po metamorfozie, w krótkich włosach! Fani wokalisty są bardzo zaskoczeni decyzją Michała Szpaka. Czy to zmiana na stałe? A może żart z okazji Prima Aprilis?

Nietypowy żyrandol u Kasi Tusk, ale spójrzcie na łoże Michała Szpaka. Zobaczcie najpiękniejsze sypialnie gwiazd

Michał Szpak ściął włosy!

Michał Szpak miał dość porównań do Conchity Wurst? Odkąd został wybrany przez widzów na polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016, nie może się uwolnić od opinii, że przypomina zwyciężczynię sprzed dwóch lat. Teraz już chyba nikt nie będzie miał śmiałości tak powiedzieć. Szpak postanowił ściąć włosy! Jak wygląda w nowej fryzurze? Fani są w szoku:

- Nieeeee! No nie, zabiję go, takie cudowne włosy. Te twoje oczy nie pozwolą mi tego zrobić, hipnotajzing

- Wydaje mi się, że to żart na jutrzejsze Prima Aprillis, bo te włosy wyglądają mi na perukę, nie wyglądają na naturalne włosy Michała

- mam nadzieję, że to żart... albo w szczytnym celu oddania na perukę dla potrzebującego... inaczej to "katastrofa stylizacyjna" przed Eurowizją - piszą fani.

Ponadto, Michał Szpak postanowił pozbyć się również... zarostu! Skąd tak radykalne zmiany? Michał w jednym z wywiadów podkreślał, że na Eurowizji nie chce zauroczyć widzów ani show, ani charakterystycznym wyglądem, a głosem i emocjami. 

 

Zobacz: Michał Szpak będzie miał sporą konkurencję na Eurowizji! Reprezentant Białorusi planuje wystąpić... nago!

 

Michał Szpak w nowej fryzurze!

Michał Szpak ściął włosy!

Michał Szpak bez zarostu!

Michał Szpak zgolił brodę

Michał Szpak kilka tygodni temu.

Michał Szpak z kieliszkiem wina na ulicach Warszawy

Michał Szpak pojedzie na Eurowizję w krótkich włosach? ;)

Michał Szpak jedzie na Eurowizję 2016

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Łozo, Karolina Malinowska, Anna Kalczyńska mają nowe fryzury
Instagram/Facebook
Fleszstyle
Wiosenne rewolucje na głowie! Krupińska, Chodakowska, Kalczyńska - oni zmienili fryzury! ZDJĘCIA
Michał Szpak
Newsy
Michał Szpak ściął włosy na krótko! Fani: "Powiedz, że to żart proszę", "Podciąłeś sobie skrzydła przed Eurowizją!"

Michał Szpak w krótkich włosach! Szok? A jednak! Zdjęcia gwiazdora z krótkimi włosami pojawiło się wczoraj na internetowych profilach artysty. Michał Szpak zdecydował się ściąć swoje długie włosy. Tak radykalna metamorfoza przed Eurowizją jest sporym zaskoczeniem dla fanów artysty. Zdziwienie jest na tyle duże, że niektórzy zastanawiają się wręcz, czy nie jest to forma żartu z okazji Prima Aprilis. Jaka jest prawda, pewnie dowiemy się już wkrótce. Tymczasem przyjrzyjmy się reakcjom wielbicieli artysty. A są one bardzo skrajne! Reakcje fanów Michała Szpaka na jego nową fryzurę Zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku Michała Szpaka natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z opiniami. Łączy je jedno - wszyscy fani piosenkarza są w wielkim szoku. Jednak nie wszystkim tak spektakularna zmiana wizerunku przypadła do gustu. Nieeeee! No nie, zabije go, takie cudowne włosy. Ehh te twoje oczy nie pozwolą mi tego zrobić, hipnotajzing. Myślałam, że prima aprilis jest jutro... Powiedz, że to żart proszę...   Mam nadzieję, że to żart... albo w szczytnym celu oddania na perukę dla potrzebującego... inaczej to "katastrofa stylizacyjna" przed Eurowizją.   Porażka To jego znak rozpoznawczy... Skoro to jego świadoma decyzja to podciął sobie skrzydła przed Eurowizją i nie wyróżni się z tłumu... Europa szaleje za jego włosami... Krótka fryzura rozdrażni tylko tych na których glosy liczy... Już wrzawa jest na grupach, że to porażka... Wielu fanów nie wierzy, że metamorfoza Szpaka jest prawdziwa. A może nie chcą w to uwierzyć? Nie wierzę! To z całą pewnością żart! Fotomontaż... Dowcip!   Ej, bez jaj, czy Michała pogięło, obciąć te piękne włosy, które były częścią jego osobowości? NIEEE!!!!!!!!!! Po dłuższym analizowaniu tego zdjęcia uznaję, że to ściema, bo te włosy...

Michał Szpak nakręcił wizytówkę na Eurowizję
Newsy
Michał Szpak rusza na podbój Europy! Nakręcił już wizytówkę na konkurs Eurowizji

Michał Szpak już w sobotę wystąpi w Amsterdamie, podczas koncertu „Eurovision in Concert”, gdzie pojawią się jego najwięksi konkurenci. To dopiero początek europejskiej ekspansji Michała Szpaka! Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, Michał weźmie też udział w imprezach w Londynie i Izraelu. Ponadto - Michał Szpak nagrał już wizytówkę, która zostanie pokazana przed jego występem na Eurowizji 2016. Zobaczymy w niej m.in. Most Gdański oraz Łazienki Królewskie. Zabawa na planie była podobno rewelacyjna! Ostatnio dość głośno było o metamorfozie wokalisty. Przed Prima Aprilis, Michał Szpak pokazał zdjęcie w krótkich włosach. Na szczęście, okazało się, że muzyk nie zdecydował się na ostre cięcie. Co widać na najnowszych zdjęciach! Eurowizja już w maju. Kibicujecie Michałowi?   Zobacz: Na scenie szalone kreacje, a na co dzień? Zobaczcie Michała Szpaka w... dresie!   Michał Szpak nagrał wizytówkę.   Michał Szpak szykuje się do swojego występu na Eurowizję 2016. Michał Szpak nie ściął włosów! Michał Szpak wzbudza ostatnio ogromne kontrowersje.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner