Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Michał Szpak największą gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2019? Zobacz, kto jeszcze wystąpi!

Michał Szpak największą gwiazdą Sylwestra w Polsacie 2019? Zobacz, kto jeszcze wystąpi!

Michał Szpak, Cleo, Michał Wiśniewski, Maciej Maleńczuk, Sławomir i Kajra, Enej, Feel, Piersi i wiele innych gwiazd pojawi się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019/2020 w Polsacie na Stadionie Śląskim! Zobaczcie, jak prezentuje się jeden ze spotów promujących wielką imprezę! Na który hit czekacie najbardziej? „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari czy „Mama ostrzegała” zespołu Daj to głośniej? A może „Miłość w Zakopanem” Sławomira lub „Color Of Your Life” Michała Szpaka?

Zobacz także: Sylwester 2019/2020 w TVP, TVN, Polsacie i nie tylko! Jacy artyści i gdzie wystąpią? Pełna lista

Michał Szpak gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe

Cleo gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019
mat. prasowe

Michał Szpak w kapeluszu, Viki Gabor w kolorowej stylizacji
Newsy
Michał Szpak ocenia Viki Gabor! Jak skomentował jej sukces na Eurowizji Junior?
Michał Szpak w rozmowie z Party.pl skomentował sukces Wiktorii Gabor na Eurowizji Junior! Co powiedział o jej występie?

Michał Szpak w rozmowie z Party.pl skomentował sukces Wiktorii Gabor na Eurowizji Junior 2019! Co powiedział o jej występie? Viki Gabor zachwyciła swoim głosem i wygrała ostatnią edycję międzynarodowego konkursu dla dzieci. Młoda wokalistka zaśpiewała piosenkę "Superhero" i zachwyciła widzów na całym świecie. Teraz występ Wiktorii Gabor na Eurowizji skomentował Michał Szpak, który sam kilka lat temu reprezentował Polskę na Eurowizji. Jak ocenia jej sukces? Michałowi spodobała się piosenka wykonywana przez Viki?  Posłuchajcie, co powiedział nam Michał Szpak!  Zobacz także:   Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Oto punktacja jurorów i widzów Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019.

Finaliści The Voice of Poland 2019: Daria Reczek z drużyny Michała Szpaka
East News
Newsy
Michał Szpak przestrzegał przed finałem The Voice of Poland! „To są bzdury! Te słowa nic nie znaczą”
Michał Szpak przestrzegał przed finałem The Voice of Poland! „To są bzdury! Te słowa nic nie znaczą”

Dziś wielki finał 10. edycji The Voice of Poland! Kto wygra? Mieliście swojego faworyta? Michał Szpak , co oczywiste, trzymał mocno kciuki za swoją podopieczną, Darię Reczek. Zapytaliśmy go o ostatnie rady dla finalistów. Jak sam mówi, znaleźli się tam tylko utalentowani ludzie. Ale każdy z nich musi zmierzyć się z trudną dla nich i nową sytuacją. Jaką?  Przy okazji Michał zapowiedział też, jaką niespodziankę szykują na dzisiejszy wieczór. Zobaczcie, co zdradził przed kamerą Party.pl. Zobacz także:  Dla Michała Szpaka to ostatnie urodziny z dwójką z przodu! Zobaczcie, co szykuje na dzisiejszy wieczór… Michał Szpak trzyma kciuki za Darię Reczek (trzecia od lewej):

Finaliści 10. edycji The Voice of Poland
Waldemar Kompała/TVP
Newsy
"The Voice of Poland" - finał już jutro! Kto wygra show TVP? "Kierujcie się sercem" radzi Michał Szpak
Już w najbliższą sobotę, 30 listopada odbędzie się wielki finał dziesiątej edycji "The Voice of Poland"! Kto wygra jubileuszową odsłonę muzycznego talent show?

Już w najbliższą sobotę, 30 listopada odbędzie się wielki finał dziesiątej edycji "The Voice of Poland"! Kto wygra jubileuszową odsłonę muzycznego talent show? Zwycięży podopieczny Michała Szpaka, Margaret, Kamila Bednarka a może Tomsona i Barona? Przypominamy, że o zwycięstwo będą walczyć: Daria Reczek, Alicja Szemplińska, Damian Kulej i Tadeusz Seibert. Kto wygra? Tego dowiemy się już jutro! Zanim jednak rozpocznie się show zobaczcie, jak jurorzy "The Voice of Poland" komentują finał programu. The Voice of Poland nie jest programem o perfekcyjnym śpiewaniu. To program, który ma pokazać nowe muzyczne talenty, osobowości, których nie da się podrobić. Wybierając zwycięzcę zapomnijcie o ewentualnych niedociągnięciach, które mogą się pojawić ze względu na ogromny stres towarzyszący finalistom. Artyści na największych scenach popełniają błędy i zdarzają się im wokalne wpadki. Kierujcie się sercem i zwracajcie uwagę czy uczestnicy wywołują w was prawdziwe emocje - powiedział Michał Szpak.  Podobnego zdania jest Kamil Bednarek. Widzowie powinni kierować się przede wszystkim intuicją jeśli chodzi o szczerość artysty, tym, co chce przekazać podczas występów na scenie. Ufajcie przeczuciom i kierujcie się serduchem - powiedział Kamil Bednarek. Zobaczcie zwiastun finałowego odcinka "The Voice of Poland"! Będziecie oglądać ostatni odcinek show? Jak myślicie, kto wygra? Zobacz także :  Michał Szpak i Margaret podpadli prowadzącym "The Voice of Poland"! Musieli ich upomnieć Kto wygra 10. edycję "The Voice of Poland"?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner