East News
Nie wszystko poszło perfekcyjnie
1/4
East News

Michał Szpak jest jedną z wielu gwiazd, które przybyły do Sopotu, aby wziąć udział w Polsat SuperHit Festiwal 2018. Artysta pojawił się na scenie już pierwszego dnia imprezy. Michał Szpak zaśpiewał swój największy przebój "Color Of Your Life", z którym reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji w 2016 roku.

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz polskie przeboje? Przed festiwalem w Sopocie rozwiąż nasz QUIZ

 

Michał Szpak słynie z oryginalnego stylu. Jego kreacje zawsze robią piorunujące wrażenie. Jednak tym razem całość psuł mały szczegół. O co chodzi? Sprawdźcie naszą galerię!

 

POLECAMY: Polsat SuperHit Festiwal 2018 wystartował! Kto pojawił się na scenie?

2/4
East News

Michał Szpak na tę okazję wybrał czerwony komplet: długi płaszcz oraz spodnie. Jednak nie wszystko w tym stroju było perfekcyjne. Wystarczy spojrzeć na spodnie, które nie układały się zbyt dobrze, szczególnie w okolicach rozporka. Materiał rozsuwał się i odsłaniał zamek. Można to było uszyć nieco lepiej!

3/4
East News

Niedawno Michał Szpak pochwalił się także swoim nowym przebojem. Fani musieli na niego trochę czekać, ale opłacało się! Michał Szpak zaprezentował swoją piosenkę w "Dzień Dobry TVN". Niestety, zabrakło czasu, aby mógł ją także zaśpiewać w Sopocie. Michał Szpak postanowił jednak dać próbkę swoich możliwości. Artysta wykonał fragment "King Of Season" acapela!

 

Zobacz: "To zupełnie coś innego" Michał Szpak powrócił z nowym przebojem. Takiego go nie znaliśmy!

4/4
East News

Mimo tej drobnej wpadki stylizacja Michała Szpaka była naprawdę udana. Zgadzacie się z nami?

 

POLECAMY: Od cekinowego kombinezonu aż po damski płaszcz i kozaki na obcasie - wszystko o stylu Michała Szpaka!

Więcej na temat Michał Szpak