Michał Szpak pod studiem DDTVN Michał Szpak pod studiem DDTVN Michał Szpak pod studiem DDTVN Michał Szpak pod studiem DDTVN Michał Szpak pod studiem DDTVN
Michał Szpak pod studiem DDTVN
1/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN

Michał Szpak pojawił się dziś w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadał o swojej podróży do Włoch, zagranicznej karierze i nowym singlu "Tic Tac Clock", który zaśpiewał na koniec programu. Muzyk odpowiadał również na pytania fanów na czacie. 

 

Michał Szpak w Dzień Dobry TVN na czacie

 

O co go pytali fani? M.in. o to, czy jego sąsiadom nie przeszkadza głośne śpiewanie:

 Nie wiem :) ale nie pukają do drzwi i nie krzyczą na mnie, wiec mam nadzieję, że im się podoba tak jak Wam :) - mówi Michał.

Jeden z internautów zapytał również Michała o to, jak radzi sobie z hejtem i z tym, że niektórzy mówią, że "mężczyzna nie powinien malować paznokci":

A kto tak powiedział, że nie powinien? Skąd te reguły? Kto powiedział, ze mężczyzna nie powinien malować paznokci. Kiedy chodzę do salonu zrobić manicure spotykam tam wielu mężczyzn: muzyków, polityków, którzy robią manicure tylko bezbarwny.

Szpak zdradził również ile ma par butów - odpowiedź w galerii!

 

Zobacz także: Zlot Michała Szpaka. Co się działo? Artysta zaśpiewał, ale też pozwolił sobie na krytykę i żarty z innych gwiazd!

 

 

2/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN

Ile par butów ma Michał? Ponad 50! 

 

Par butów mam 50 albo i więcej i nie ma to znaczenia, wszystkie są dla mnie ulubione.

3/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN

A kim chciał zostać jako dziecko?

Zawsze chciałem być modelem, ale z biegiem czasu, kiedy dorastałem stwierdziłem, że muzyka jest tym, czym chciałbym się zajmować i wciąż się tego trzymam :) - pisał na czacie Michał Szpak. 

4/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN

Zdradził również, że...

Rozpoczynam naukę gry na fortepianie, także trzymajcie za mnie kciuki :)

5/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN
6/6
Michał Szpak pod studiem DDTVN
Więcej na temat Michał Szpak Dzień Dobry TVN