Tabloid oskarża Szpaka o prostytucję
ONS

Tabloid opublikował nagie fotki Szpaka z portalu dla prostytutek. Michał tłumaczy aferę

Tabloid oskarża Szpaka o prostytucję
ONS

Ostatnio wiele kontrowersji wzbudza Rafalala. Transseksualistka zasłynęła bezpardonowymi atakami na homofobów, czym zaskarbiła sobie sympatię środowisk LGBT, ale zwrócenie uwagi mediów na swoją osobę miało też negatywne strony. Pojawiły się bowiem zarzuty, że uprawia ona prostytucję, umawiając się z potencjalnymi klientami przez internet. Przypomnijmy: Rafalala jest męską prostytutką? Komentuje skandal i chwali się chłopakiem

Teraz podobne oskarżenia postawiono Michałowi Szpakowi. "Super Express" dotarł bowiem do nagich zdjęć wokalisty, które ktoś umieścił na portalu internetowym dla męskich prostytutek. Fotki nie pozostawiają wątpliwości, że jest na nich Szpak, on jednak wszystkiemu zaprzecza. Odpiera zarzuty, twierdząc, że nie wie o istnieniu takiego profilu. Prawdopodobnie więc padł ofiarą niesmacznego żartu.
 

Zupełnie nie wiem, o czym mowa! Nie uprawiam takiego "sportu". Nigdy nie poznałem nikogo przez Internet. Nie uprawiałem takich rzeczy w ogóle. Nie angażowałem się w coś takiego dlatego, że jestem osobą wychowaną w kulturze face-to-face. Nie uprawiam takiego "sportu". Ale lubię randkować, pewnie, że tak. Obracam się w swoim towarzystwie, które znam od lat - tłumaczy w "Super Expressie".


Wierzycie w takie zapewnienia?

Zobacz: Erotyczny taniec roznegliżowanego Szpaka. Mamy wideoMichał Szpak z rodziną we Włoszech:

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58