Party Stories
Michał Szpak jako dziecko szczerbaty
Instagram
Newsy

Wesoły i szczerbaty. Dziś jest znanym i popularnym artystą. Wiesz już kto to?

Kim jest ten uśmiechnięty, szczerbaty chłopczyk ze zdjęcia? To Michał Szpak! Fani nie mogą uwierzyć, że Michał aż tak siebie nie przypominał, gdy był mały. Nawet sam Szpak napisał, że sam jest zdziwiony jak się zmienił od czasu, gdy był dzieckiem.

Michał Szpak jako dziecko szczerbaty
Instagram

 

Michał Szpak pojechał do domu na święta i najwyraźniej naszło go na wspomnienia. Ale już niedługo wraca do rzeczywistości, bo za 43 dni czeka nas konkurs Eurowizji w Sztokholmie, do którego Szpak, jako nasz reprezentant, mocno się przygotowuje. Ćwiczy utwór "Color of Your Life", trenuje też formę na siłowni, aby dobrze wyglądać! My już nie możemy się doczekać chwili, gdy Michał stanie na scenie i zmiecie konkurencję, a Wy?

 

Zobacz także: Michał Szpak będzie miał sporą konkurencję na Eurowizji! Reprezentant Białorusi planuje wystąpić... nago!

 

Michał Szpak na siłowni.

Michał Szpak na siłowni
Instagram

 

Michał Szpak spędził święta z siostrą.

Michał Szpak z siostrą Ewą

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Lara Gessler i jej długie nogi
Newsy
Długie nogi do nieba? Z pewnością należą do tej gwiazdy! Kto to taki? ZDJĘCIA

Zgrabne?

Michał Szpak ściął włosy
Newsy
Michał Szpak ściął włosy? Pokazał zdjęcie, które sprawiło, że fani odetchnęli z ulgą!
Cała prawda o metamorfozie Szpaka!

Michał Szpak jednak nie ściął włosów! Gwiazdor wyjaśnił na swoim instagramowym profilu, że jego radykalna metamorfoza była jedynie primaaprilisowym żartem! Już w momencie, gdy Michał zamieścił w Internecie swoje zdjęcia z krótkimi włosami, padały podejrzenia, że piosenkarz jedynie wkręca swoich fanów. Metamorfoza Michała Szpaka była żartem Michał Szpak poinformował o ścięciu włosów 31 marca, czyli dokładnie dzień przed Prima Aprilisem. Na swoich profilach w social media wokalista zamieścił całą serię, trzeba przyznać, wiarygodnie wyglądający zdjęć z wizyty u fryzjera. Wiele osób mu uwierzyło! Wielbiciele oryginalnego wizerunku artysty jednak nie byli zachwyceni odmienioną fryzurą swojego idola. Nie brakowało komentarzy, że ścięcie włosów przed występem w konkursie Eurowizji jest wielkim błędem. Na szczęście, Michał Szpak jest zbyt przywiązany od swoich długich loków i raczej nie zamierza szybko się z nimi pożegnać. Pod jego postem z informacją o żarcie pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy odetchnęli z ulgą. Uffff... kamień z serca. Jeju!!! Jak dobrze! Ja żałowałam tych włosów, jak moich! Nie rób tego nigdy, bo masz najpiękniejsze włosy, jakie widziałam...   Człowieku nie strasz!   Bardzo śmieszne. Mi łzy leciały, Michał, dlaczego mnie tak wystraszyłeś! Teraz to lepiej wyglądasz o wiele lepiej!!! A Wam jak się spodobał żart Michała Szpaka? Uwierzyliście w tę zmianę?   Zobacz też: Michał Szpak będzie miał sporą konkurencję na Eurowizji! Reprezentant Białorusi planuje wystąpić... nago!   Michał Szpak wyjaśnił, że jego "metamorfoza" była jedynie żartem z okazji Prima Aprilis. Gwiazdor pokazał w sieci zdjęcia, na którym widać, że nadal ma długie włosy. Daliście się nabrać? ;)

Alexander Ivanov, Michał Szpak
Facebook/ONS
Newsy
Michał Szpak będzie miał sporą konkurencję na Eurowizji! Reprezentant Białorusi planuje wystąpić... nago!

Czy Michał Szpak ma szanse, by wygrać konkurs Eurowizji? Polacy mocno trzymają za niego kciuki, lecz artysta będzie musiał zmierzyć się ze sporą konkurencją z całej Europy. Niektórzy uczestnicy konkursu starannie pracują nad swoimi występami, a inni starają się zdobyć rozgłos... nie tylko muzycznie. Reprezentant Białorusi  Alexander Ivanov planuje wystąpić na eurowizyjnej scenie... nago! To jednak nie wszystko - wokalista chce, by towarzyszyły mu wilki. Wykonawca piosenki podjął konkretne działania, by zrealizować swój cel i podbić serca widzów. Ivanov, który 12 maja w Sztokholmie zaprezentuje piosenkę "How to Fly", wystosował do organizatorów Eurowizji prośbę o pozwolenie na taki występ. Czy mu się to uda? Marne szanse, by wystąpił całkowicie nago, ponieważ prawo tego zabrania. Wątpimy jednak, by Białorusin całkowicie zrezygnował ze swojego pomysłu. Spodziewajmy się np. opaski na biodrach i szalonego tańca wśród wilków. Czy to wystarczy, by wygrać i przede wszystkim, pokonać naszego Michała Szpaka? Czy Michał Szpak wygra Eurowizję? Michał Szpak odniósł spektakularne zwycięstwo w polskich preselekcjach do Eurowizji. Artysta pokonał m.in. Margaret oraz Edytę Górniak. Jego piosenka "Color of Your Life" zyskała sympatię widzów i to właśnie na nią oddano najwięcej głosów. Oryginalny wizerunek Szpaka, jego charyzma sceniczna oraz wyjątkowy głos sprawiają, że jest on mocnym kandydatem, nawet do wygranej. Również jego teledysk do piosenki eurowizyjnej został oceniony wysoko. Artysta na razie nie zdradza, jaki jest jego pomysł na kreację sceniczną w czasie występu w Sztokholmie. Jednak jedno jest pewne: gwiazdor, by zostać docenionym, z pewnością nie musi zrzucać ubrań! Myślicie, że Szpak ma szansę wygrać?   Zobacz też: Michał Szpak skomentował swoją porażkę w "Agencie": "Straciłem...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner