Michał Piróg z mamą Anną w Vivie
Viva!
Newsy

Nie uwierzycie jak wyglądał coming out Piróga. Mama Michała zdradziła tajemnicę

Mocny to mało powiedzane

Michał Piróg jest ostatnio na językach wszystkich mediów za sprawą kontrowersyjnej biografii "Chcę żyć", która miała swoją premierę dwa tygodnie temu. O publikacji dyskutowano jeszcze zanim trafiła do sprzedaży, a to wszystko za sprawą wyciągniętych przez tabloidy fragmentów i wielu sensacyjnych wywiadów, takich jak ten dla tygodnika "Wprost". Przypomnijmy: Szokujący wywiad Piróga: Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki! Padają duże nazwiska
 

Do tej pory nie milkną echa afery, jaką wywołał Piróg wyznaniem o ukrytych gejach w polskim show-biznesie. Sam Kuba Wojewódzki zabrał głos w tej sprawie, mocno krytykując choreografa, który wraz z mamą pojawił się na okładce nowego wydania magazynu "Viva!". Udzielił wraz z nią obszernego wywiadu, z którego dowiadujemy się m.in. jak zareagowała na wieść, że Michał jest gejem. Okazuje się, że zanim tancerz sam podzielił się tą trudną wiadomością, pani Anna przyłapała syna na kanapie w intymnej sytuacji z mężczyzną:

Anna: Zawstydziłam się chyba bardziej niż on. Uciekłam. Michał miał wtedy 18 lat i ja już od jakiegoś czasu podejrzewałam, że jest homoseksualistą. A ta sytuacja tylko potwierdziła moje przypuszczenia. Próbowałam z nim na ten temat rozmawiać, ale jakoś mnie zbył.
Michał: Wcale cię nie zbyłem. Pytałaś mnie, czy wolę chłopców, czy dziewczyny, a ja odpowiadałem, że chłopców. A ty mówiłaś, że ze mną nie można poważnie porozmawiać. Ty chyba chciałaś, żebym usiadł przed tobą załamany i powiedział, że nie wiem, co mam robić, że to dla mnie straszny dramat. Chciałaś, żeby to był dla mnie problem. A nie był. Wolę chłopców i już.
Anna: W pewnym momencie ja sama się pogubiłam. Zawsze otaczał cię wianuszek dziewczyn. Widywałam cię, jak idziesz roześmiany z koleżanką, trzymacie się za ręce. Twoje koleżanki wyznawały mi miłość do ciebie. A tu nagle ta kanapa i ty z tym chłopakiem.


Przyznaje również, że chciałaby mieć jeszcze jednego wnuczka lub wnuka. Michał na jej wypowiedź zareagował bardzo spontanicznie:

Michał: Chciałbym mieć już dziecko. Coraz więcej znajomych ma dzieci. W nich jest coś niesamowitego i chyba zaczynam odczuwać instynkt ojcowski
Anna: Tylko nie masz odwagi, żeby coś z tym zrobić!
Michał: Nie chodzi o odwagę lub jej brak. Chodzi o to, że najpierw musi być stabilny związek i deklaracja obu stron, że chcemy ze sobą być i wspólnie mieć dziecko. Kiedyś już byłem tak zakochany, że gotów byłem wziąć ślub, mieć dziecko i przeprowadzić się do Berlina, żeby tam spokojnie żyć. Ale Oshri, bo tak miał na imię, wybrał jednak życie w Izraelu, przy swojej mamie.
Z tego związku pozostała we mnie kiełkująca chęć posiadania dziecka.


Mama Michała wyznaje także, że gdy był młodszy miała z nim wiele problemów. Opowiada, że jego tatuaże jej się nie podobały, ale były niczym w stosunku do choroby jaką przechodził w dzieciństwie:

Michaś w dzieciństwie ciężko chorował. Groziło mu, że w ogóle nie będzie chodził. To co za znaczenie ma te kilka tatuaży czy jakieś drobne wyskoki? Teraz to ja nawet lubię te jego tatuaże - wspomina mama Michała


Choreograf miał żal do matki, że przez wiele lat ukrywała przed nim fakt o pochodzeniu żydowskim. Anna Piróg tłumaczy jednak, że bała się... ostracyzmu:

Żyłam w czasach kiedy Żydzi byli prześladowani. I przez Gomułkę, i przez późniejsze władze. Chciałam chronić moją rodzinę przed nienawiścią innych, bo przecież gdyby się wydało, że jesteśmy Żydami, mogłoby to ściągnąć nieszczęście na nasz dom - opowiada mama gwiazdy


Cały wywiad znajdziecie w nowym wydaniu "Vivy!", a fragmenty na Viva.pl.

Zobacz: Piróg mógł stracić pracę w TVN przez orientację: Były duże obiekcje
 Gwiazdy na premierze książki Michała Piróga:

Matteo Bocelli na VIVA! Photo Awards 2021: "Kocham śpiewać z tatą"

Michał Piróg z mamą Anną
Iza Grzybowska/Voyk
Newsy
Michał Piróg z mamą: "Mam syna geja"
Jak to jest mieć syna homoseksualistę w Polsce? Ile czasu zajęło zaakceptowanie jego orientacji?

– Co czuje matka, gdy przyłapuje syna na kanapie w intymnej sytuacji z innym mężczyzną? Anna Piróg: Byłam zszokowana. Michał Piróg: I udawałaś, że nic nie widziałaś. Anna: Bo zawstydziłam się chyba bardziej niż wy. Uciekłam. Michał miał wtedy 18 lat i ja już od jakiegoś czasu podejrzewałam, że jest homoseksualistą. A ta sytuacja tylko potwierdziła moje przypuszczenia. Próbowałam z nim na ten temat rozmawiać, ale jakoś mnie zbył. Michał: Wcale cię nie zbyłem. Pytałaś mnie, czy wolę chłopców, czy dziewczyny, a ja odpowiadałem, że chłopców. A ty mówiłaś, że ze mną nie można poważnie porozmawiać. Ty chyba chciałaś, żebym usiadł przed tobą załamany i powiedział, że nie wiem, co mam robić, że to dla mnie straszny dramat. Chciałaś, żeby to był dla mnie problem. A nie był. Wolę chłopców i już. Anna: W pewnym momencie ja sama się pogubiłam. Zawsze otaczał cię wianuszek dziewczyn. Widywałam cię, jak idziesz roześmiany z koleżanką, trzymacie się za ręce. Twoje koleżanki wyznawały mi miłość do ciebie. A tu nagle ta kanapa i ty z tym chłopakiem. – Łudziła się Pani, że to nieprawda? Anna: Tak. Miałam nadzieję, że jednak okaże się, że Michał ma dziewczynę, w której jest zakochany. – Co wtedy myślała Pani o homoseksualistach? Anna: Jestem osobą bardzo tolerancyjną. Tak zostałam wychowana. Rodzice zawsze mi powtarzali, że ludzie nie dzielą się na gorszych i lepszych. Mówili, że żeby być szanowanym, ja też muszę ludzi szanować. Pomagam bezdomnym, nie brzydzę się opiekować starszymi osobami. I nigdy nie oceniałam tego, że ktoś jest w porządku, bo jest heteroseksualny, a ktoś inny nie, bo jest homoseksualny. Michał: Powiedziałem mamie, że wolę chłopców, jak miałem 15 lat. A ona mi nie uwierzyła. Anna: Chciałam, żebyś miał...

Matka Michała Piróga o jego homoseksualizmie
ONS
Newsy
Zaskakujące wyznanie matki Piróga: Żal mi, że jest inny
Jak radzi sobie z jego homoseksualizmem?

Książka Michała Piróga "Chcę żyć" na długo przed premierą zbudziła ogromne kontrowersje w show-biznesie. Kilka tygodni temu ujawniono fragmenty autobiografii choreografa sugerujące, że miał romans ze znanym wokalistą, którym jak twierdzi jeden z tabloidów jest Andrzej Piaseczny . Piróg w przeciwieństwie do niektórych kolegów z branży, nie ukrywa tego, że jest gejem - przeciwnie - otwarcie walczy o prawa mniejszości. Przypomnijmy: Michał opowiedział o swoim chłopaku Na wczorajszej premierze wydawnictwa, debiutującemu pisarzowi towarzyszyli najbliżsi przyjaciele oraz rodzina. Ekipie "Dzień dobry TVN" udało się porozmawiać z matką Michała. Kobieta nie ukrywa, że ciężko było jej pogodzić się z odmiennością syna, ale ostatecznie pogodziła się z losem i bardzo mu kibicuje. Czytałam tą książkę i widziałam całe jego życie (...) Powiem tak - żal mi, że jest inny i że nie będę miała wnuka czy wnuczki , no ale trudno - tak zadecydował los i tak musi być. Najważniejsze jest żeby on był szczęśliwy - jak on będzie szczęśliwy, będę i ja - wyznaje. Zobacz: Tak wygląda mama Michała Piróga. Podobni? A co o sobie pisze sam Michał? W sieci pojawił się prawdopodobnie wstęp do książki napisanej wspólnie z Izą Bartosz , autorką głośnej pozycji o Katarzynie W., mamą małej Madzi:   Oto ja, Żyd i pedał, możesz mnie lubić, możesz nienawidzić. 173 centymetry wzrostu, podobno utalentowany. Kochałem i byłem kochany. Odtrącałem i byłem odtrącany - czytamy. Kupiliście już "Chcę żyć"? Zobacz: Piróg o homoseksualizmie Damięckiego: "Wiem na pewno, że..." Gwiazdy na premierze książki Piróga:

Piróg odpowiada Wojewódzkiemu
ONS
Newsy
Kuba zaatakował Piróga w swoim show. Odpowiedź była natychmiastowa
Padły bardzo mocne słowa

Wywiad Michała Piróga o ukrytych gejach w polskim show-biznesie otworzył swoistą puszkę pandory. Od ponad dwóch tygodni choreograf musi tłumaczyć się z wypowiedzianych słów i plotek, które podsycił w rozmowie z "Wprost". Oberwało mu się też od wymienionych w kontekście homoseksualizmu kolegów, a najmocniej zareagował chyba Wojewódzki. Przypomnijmy: Wojewódzki i Kammel mieli romans? Kuba odpowiada na zarzuty Piróga Kuba postanowił odnieść się też do całej sprawy podczas wczorajszego odcinka swojego programu. W trakcie rozmowy z Honoratą Skarbek pozwolił sobie na wtrącenie dość ostrych słów pod adresem Piróga. Po raz kolejny nazwał go gejem-homofobem, używając do tego jeszcze mocniejszego epitetu. Pojawił się w Polsce gej-homofob. Czyli Michał Piróg, faszystowski gej-homofob, który nie lubi innych gejów. Dupy mu się skończyły? - skwitował krótko Wojewódzki. Na odpowiedź Piróga nie trzeba było długo czekać. Tuż po zakończeniu show Wojewódzkiego, Michał umieścił stosowną notkę na swoim Facebooku. Kuba Wojewódzki nazwał mnie dzisiaj "faszystowskim gejem homofobem" wydaje mi się, że Kuba nie rozumie podstawowych słów. Proponowałbym aby sprawdził w słowniku języka polskiego trzy hasła : a) homofobia b)Faszyzm c)gej… potem będę mógł z nim porozmawiać - skomentował choreograf. To jakiś początek nowej wojny w show-biznesie? Kuba aż tak wkurzył się za plotki o romansie z Kammelem? Zobacz: Piróg zdradził powód chłodnej relacji z Piaskiem. To dlatego ma do niego żal Gwiazdy na premierze książki Michała Piróga:

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik