Michał Piróg skomentował program Agnieszki Jastrzębskiej

Michał Piróg o programie Agnieszki Jastrzębskiej: "Beznadziejny"

Michał Piróg skomentował program Agnieszki Jastrzębskiej

Program "Kto poślubi mojego syna", który prowadzi Agnieszka Jastrzębska wzbudza ogromne emocje - jednak nie zawsze pozytywne. Wśród osób, którym show TVN nie przypadło do gustu znalazł się Michał Piróg. Prowadzący Top Model w rozmowie z portalem "Na temat" przyznał, że nie oszukuje Agnieszki Jastrzębskiej i mówi jej wprost, że program "Kto poślubi mojego syna" jest... beznadziejny.

- Jestem w Dzień Dobry TVN. Spotykam Agnieszkę Jastrzębską i zaczynamy rozmowę o jej nowym programie (Kto poślubi mojego syna). Pyta mnie, jak program? Odpowiadam, że beznadziejny. Bo mnie się nie podoba. To nie znaczy, że program jest zły, bo może milionom będzie się podobał. Ale mnie się nie podoba, więc dlaczego mam mówić, że jest inaczej, albo udawać, że go nie widziałem, albo, że jest w porządku.

Ups... Michał Piróg nie jest jedyną osobą, która krytykuje show. Jeszcze ostrzejsza w swojej ocenie była ostatnio Dorota Wróblewska, która po obejrzeniu jednego z odcinków show zamieściła na Facebooku taki wpis:

- Kobiety traktowane są jak bydło: Pokaż muskuły, pokaż zęby, podwiń spódniczkę, jakie masz cycki sztuczne czy prawdziwe, jakie masz obwody, gotujesz, jak długo nosisz aparat na zębach, z iloma chłopakami się całowałaś? Program ten przedstawia przedmiotowe traktowanie i umacnia stereotypy, że kobieta jest na usługach pana i władcy. Stanowczo jestem na NIE w PROMOWANIU tego typu zachowań i chamstwa.

Tego typu komentarze z pewnością nie pomogą programowi odzyskać widzów, którzy wybieraja inne propozycje. Zobacz: Ewa Wachowicz wygrywa z Agnieszką Jastrzębską. Wcale nie w gotowaniu!

 

Michał Piróg

Michał Piróg

Agnieszka Jastrzębska

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59