Michał Piróg krytykuje Maję Sablewską
ONS (2)

Głównym ekspertem w naszym kraju od krytykowania i chwalenia stylizacji gwiazd z czerwonych dywanów jest Joanna Horodyńska. Modowe guru w felietonach dla magazynu "Party" i programie Polsat Cafe "Gwiazdy na dywaniku" surowym okiem ocenia, to co gwiazdy mają na sobie na imprezach. Od niedawna wtóruje jej Michał Piróg.

Tancerz ponownie przyjął zaproszenie do programu Horodyńskiej w Polsat Cafe. Gdy gościł w nim pierwszy raz ostro ocenił styl Dawida Wolińskiego i Macieja Musiała. W najbliższym odcinku Piróg skrytykuje kreację Mai Sablewskiej z jubileuszu marki Apart.

Horodyńska stwierdziła, że cekinowa sukienka gwiazdy "obnażyła wszystkie jej mankamenty". Michał na to:

- Teraz po tym co powiedziałaś ja będę musiał ją trochę obronić .. Mai udało się obronić to ubranie ponieważ patrzysz na nie dopiero 2 godziny potem jak zamierasz jak widzisz make-up... Ten make-up plus ta stylizacja jest idealny do takiego czarnego szwarccharakteru w kolejnej części Batmana, kiedy okazuje się, że Jocker miał siostrę, która trzęsie całym Gotham City - ironizował Piróg.


Następnie prowadzący ocenili buty Sablewskiej:

Horodyńska: Buty to studenckie kapcie z małą kaczuszką, ponieważ Maja nie lubi chodzić na wysokich obcasach i jest z natury wysoka.

Piróg: A może to są buty, które Maja znalazła w szafie z czasów jak była menadżerką, starutkie, i powiedziała po co mam wydawać na nowe?


Na koniec choreograf ocenił połączenie sukni z wyeksponowanymi tatuażami Mai:

- Jeżeli masz tatuaże to umiej je nosić, nie mogę porównać tej stylizacji do Angeliny Jolie, tą suknią mnie zabiłaś, to jest trochę zgrzyt - Rosja, Niemcy, II wojna światowa, Gotham City, kaczki atakują... 0,5 punktu! - podsumował Piróg.


Końcówki roku nie są Mai przychylne. Rok temu podobne żniwa krytyki dostała za stylizację "na kloszarda".

Pozostałe stylizacje gwiazd z gali Apartu: