Michał Piróg o Justynie Pawlickiej
ONS

Piróg włączył się w konflikt Krupy i Pawlickiej. Usprawiedliwia Joannę z noszenia naturalnej skóry

Michał Piróg o Justynie Pawlickiej
ONS

Od dwóch dni w internecie jest gorąco ze względu na aferę futrzaną z Joanną Krupą i Justyną Pawlicką z "Top Model". Modelka wzięła udział w kampanii naturalnych futer, co nie spodobało się jej niegdysiejszej mentorce. Krupa ostro zareagowała na sesję Pawlickiej i udostępniła ostry wpis na Instagramie, później wysłała jeszcze ostrzejszą prywatną wiadomość. Publicznie Joanna zapewniła, że teraz nie walczyłaby o jej obecność w show. Przypomnijmy: "Jest mi wstyd! Żałuję, że walczyłam o nią!"

Kwestią czasu było, aż do tematu włączy się Michał Piróg. Tancerz od lat jest obrońcą zwierząt, dlatego oczywiście stanął po stronie Joanny. Upomniał Justynę cynicznie życząc jej "więcej rozumu":

Justyna powiem tyle…. skóra do futra to jak masaż do skalpowania, zabicie do zbiorowego gwałtu z torturami itd … z okazji świąt życzę odrobinę empatii i rozumu kochana…. bo fajna z ciebie dziewczynaCzy Justyna Pawlicka powinna kontynuować dyskusję? Dziwne, że na jej kontrowersyjną sesję uwagę zwrócono dopiero teraz. Modelka reklamuje naturalne futra od ponad roku. Zobacz: Pawlicka w sesji naturalnych futer

Michał Piróg na gali "Ty fundujesz dobro" fundacji Przyjaciel


Justyna Pawlicka z chłopakiem:

 

Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31