Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki na Gali Biznesu
Akpa

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w drugiej ciąży!

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki na Gali Biznesu
Akpa

 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży!

 

 

Gratulujemy! Fani Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej mają powody do świętowania. Jak udało się dowiedzieć Afterparty.pl, aktorka znana z serialu “Cisza nad rozlewiskiem” oraz “Czasu Honoru” i biznesmen Michał Niemczycki po raz drugi zostaną rodzicami! Urodzi im się chłopiec czy dziewczynka? Tego jeszcze nie wiadomo, ale liczymy na to, że wkrótce para zdradzi płeć swojego drugiego dziecka.


Przypominamy, że Ania i Michał są już rodzicami Ksawerego, który za dwa dni skończy roczek. Ania po urodzeniu syna zrezygnowała na kilka miesięcy z obowiązków zawodowych, a później wzięła udział w show “Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym występowała jako m.in. Kayah, Gotye czy Pharrell Williams. Choć aktorka nie wygrała programu, widzowie show na długo zapamiętają jej brawurowe występy. Aktorka nie bała się wrócić do pracy, bo wiedziała, że może liczyć na pomoc męża Michała Niemczyckiego

 

“Zawsze wiedziałam, że Michał będzie świetnym ojcem. Fakt, iż zdecydowałam się wrócić do pracy, świadczy o tym, że uznałam go za tatę pełną gębą”, mówiła Ania w wywiadzie dla “Party”.
Mamy nadzieję, że po urodzeniu drugiego dziecka Ania nie wycofa się z show-biznesu. W końcu ma w domu “tatę pełną gębą” :-). Jeszcze raz gratulujemy!

 


Zobacz też: Anna Czartoryska: Bycie celebrytką to obciach!

 

 

 

 

Anna Czartoryska

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59