Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego

Michał Malitowski opowiada, dlaczego płakał na swoim ślubie. Znamy szczegóły jego wesela w Australii

Michał Malitowski z żoną
Instagram Michała Malitowskiego

Juror„Tańca z gwiazdami” rozpoczyna nowe życie! Michał Malitowski ożenił się z Yuliyą Philips. Dlaczego w Australii? Gdy w październiku, w wywiadzie dla „Flesza”, Michał Malitowski mówił, że jest zakochany, nikt nie przypuszczał, że już planuje małżeństwo. A jednak! 6 stycznia wziął ślub z Yuliyą Phillips, instruktorką tańca, która w ubiegłym roku wspierała go w chorobie, walce z depresją. Ponieważ Yuliya jest Australijką, uroczystość odbyła się w Australii, w miejscowości Gracetown.  Co ciekawe, Yuliya Philips zmieniła już  nazwisko na Malitowski.

Było kameralnie, ale za to nad oceanem, na zupełnym odludziu, gdzie kangury niemal podchodziły pod nasze okna – opowiada „Fleszowi” juror „Tańca z gwiazdami”.

Świadkami były siostry państwa młodych, które zadbały o wzruszającą oprawę. Siostra Julii, która jest muzyczką i pracuje jako autorka tekstów w wytwórni w Los Angeles, zaśpiewała ulubione piosenki Michała i Yuliy.

Zaś moja siostra, filozofka, wygłosiła prawdziwy wykład o miłości i sprawiła, że wszyscy płakaliśmy. Ja oczywiście najbardziej – opowiada Michał.

Podczas wesela wszyscy śpiewali „Pod papugami” i tańczyli „Zakręconą” Reni Jusis, która jest ulubioną wokalistką Michała. 

 Ale i tak powtórzymy tę uroczystość w Polsce. Obiecałem to moim rodzicom", mówi Michał.

Gratulacje!

Yuliya Phillips, żona Michała Malitowskiego
Instagram

Para zamierza wziąć jeszcze jeden ślub, tym razem w Polsce.

Michał Malitowski wziął ślub
Instagram

Więcej na temat Michał Malitowski
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48