Michał Malitowski
ONS

Michał Malitowski pokazał swoją córeczkę! Gdzie najchętniej sypia? Rozczulające

Michał Malitowski
ONS

Michał Malitowski zamieścił w sieci słodkie zdjęcie swojej córki Lii. Tancerz i juror "Tańca z Gwiazdami" został ojcem zaledwie trzy tygodnie temu i najwyraźniej jest zachwycony nową rolą!

Malitowski chętnie chwali się w social media migawkami ze swojego życia prywatnego. Najnowsza fotka jest rozczulająca! Widzimy na niej jak malutka córeczka Malitowskiego smacznie śpi na piersi swojego taty. Tuż obok ojca i córki, popołudniową drzemkę ucina sobie także czworonożny pupil rodziny. Ten widok powala!

Ulubione miejsce drzemki mojego maleństwa to moje ciało. Wcale mi to nie przeszkadza. Jest jednak jedna zasada - nie wolno się ruszać  - napisał Michał Malitowski.

Michał Malitowski został ojcem dokładnie 11 marca. Jego partnerka, belgijska tancerka Joanna Leunis,  urodziła dziewczynkę, która nosi piękne i oryginalne imiona Lia Michelle. Choć Lia na razie jest bardzo mała, świat już ją pokochał! Każde jej nowe zdjęcie zyskuje tysiące polubień w mediach społecznościowych. Czyżby nowy materiał na gwiazdę?

 

Zobacz też: Co robi Michał Malitowski, żeby jego córeczka nie płakała w nocy? Będziecie zdziwieni!

 

 

Michał Malitowski pokazał słodkie zdjęcie śpiącej córeczki Lii.

Michał Malitowski
Facebook

 

Juror "Tańca z Gwiazdami" chętnie chwali się w sieci migawkami ze swoje życia prywatnego.

Michał Malitowski z córeczką Lią
Instagram

 

Tancerz jest zachwycony rolą taty!

Michał Malitowski
Facebook/Michał Malitowski

 

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47