Party Stories
Michał Malitowski otwiera szkołę tańca w Warszawie
Instagram
Newsy

Szykuje się ostra rywalizacja pomiędzy Egurrolą a Malitowskim! Juror "TzG" zdradził swoje plany ZDJĘCIE

Michał Malitowski otwiera szkołę tańca w Warszawie! Czyżby szykowała się ostra rywalizacja pomiędzy jurorem "Tańca z Gwiazdami" a Agustinem Egurrolą? Przypominamy, że Agustin już od kilku lat uczy tańczyć w sieci swoich szkół "Egurrola Dance Studio".

O tym, że w stolicy powstaje nowa szkoła tańca poinformował sam Michał Malitowski. Tancerz i juror "TzG" pochwalił się na Instagramie zdjęciami z miejsca remontowanego budynku i pokazał, że pomimo braku parkietu już można się tam nieźle bawić i tańczyć ;)

Roboty trwaja. Work in progress. Final Tanca z gwiazdami , to takze final naszych prac nad wymarzonym studiem tanca w Warszawie- pochwalił się Malitowski (pisownia oryginalna).

Wybierzecie się do szkoły tańca Michała Malitowskiego? Zobaczcie, jak wygląda jego taneczne studio w trakcie remontu i jak tańczy tam sam Michał!

 

Zobacz także: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących

 

Michał Malitowski otwiera nową szkołę tańca.

 

Nie ma jeszcze parkietu, ale juz tanczymy. #dangerous #clubM65 #warsaw #dansinnbymalitowski #dance #studio #juztuztuz #cantwait #ballroom #Msixtyfive

Film zamieszczony przez użytkownika Michael Malitowski (@mmalitowski)

Juror "TzG" pokazał, jak wygląda remontowana szkoła.

Michał Malitowski otwiera szkołę tańca w Warszawie
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Michał Malitowski pokazał urocze nagranie z córką
ONS
Newsy
Mała Lia śpi, a tata Michał Malitowski tańczy bez muzyki, by jej nie budzić... Zobaczcie uroczy filmik!

Michał Malitowski pochwalił się swoim fanom na Instagramie, jak razem ze swoją życiową partnerką przygotuje się do występów na corocznym, prestiżowym konkursie tańca towarzyskiego - Blackpool Dance Festiwal w Anglii. Podczas prób towarzyszy im córeczka Lia. Co ciekawe, na nagraniu juror "Tańca z Gwiazdami" tańczy... bez muzyki. Czyżby roztańczeni rodzice nie chcieli budzić córeczki, która zasnęła w nosidełku? Lia nie przeszkadza - napisał pod nagraniem Michał Malitowski. Zobaczcie urocze nagranie z sali tanecznej, gdzie Michałowi Malitowskiemu towarzyszy dwumiesięczna córeczka. Przypominamy, że Lia przyszła na świat dokładnie 11 marca bieżącego roku, a dumny tata już kilka godzin później pokazał swoim fanom z "Tańca z Gwiazdami" wzruszający filmik z sali porodowej.   Jak widać, Michał Malitowski nie rozstaje się ze swoją ukochaną córeczką ani na chwilę!   Zobacz także: Co robi Michał Malitowski, żeby jego córeczka nie płakała w nocy? Będziecie zdziwieni!   Michał Malitowski pokazał urocze nagranie z córeczką.     Preparations for Blackpool. Somehow so much nicer this year. #teaching #malitowskileunis #lecture #british #open Lia not bothered. Film zamieszczony przez użytkownika Michael Malitowski (@mmalitowski) 16 Maj, 2016 o 9:10 PDT   Juror Tańca z Gwiazdami tańczy w towarzystwie córeczki.

Agustin Egurolla otwiera nową szkołę tańca
Newsy
Wiemy, jak Agustin Egurrola spędzi walentynki! Znów się zakocha...

Agustin Egurrola otwiera kolejną, dziewiątą już szkołę tańca w Warszawie - Egurrola Dance Studio na Wawrze. Wielkie otwarcie już 14 lutego w Walentynki. Na wszystkich chętnych czeka moc atrakcji. Co szykuje juror "You Can Dance"? Podczas otwarcia będzie można spotkać się z gwiazdorem, ale również tancerzami znanymi z „Tańca z Gwiazdami”.  Impreza potrwa od 12 do 18 w CH Ferio Wawer, ul. Szpotańskiego 4 w Warszawie. Czy Agustinowi znów uda się rozkochać Polaków w tańcu?: Żeby móc się w kimś zakochać, to trzeba też siebie kochać. Każda miłość powinna się zacząć od kochania siebie. Zakochaj się w sobie i tańcz. Taniec daje siłę, pewność siebie i powoduje, że stajesz się dla innych bardziej atrakcyjny. To taka aktywność, która pokazuje pełnię emocji i daje szansę na bliski kontakt z innymi - mówi nam choreograf! Zobacz także: Jurorzy You Can Dance po raz pierwszy w nowym składzie! Kto wypadł najlepiej?   Agustin Egurrola niedawno poleciał na Maltę, żeby kręcić You Can Dance!   Agustin Egurrola otwiera kolejną szkołę tańca.   Agustin Egurrola rozkochał Polaków w tańcu.

Michał Malitowski
ONS/Instagram
Newsy
Michał Malitowski pokazał najnowsze zdjęcia swojej córeczki! Mała Lia rośnie jak na drożdżach!

Michał Malitowski pochwalił się Instagramie najnowszymi zdjęciami swojej córeczki Lii. Tancerz został ojcem w marcu tego roku. Jego słodka córeczka szybko stała się oczkiem w głowie swojego taty oraz... gwiazdą Internetu. Michał Malitowski chętnie dzieli się ze swoimi fanami kolejnymi zdjęciami swojej uroczej córki. Lia skończyła już sześć miesięcy i bardzo się zmieniła. Naszym zdaniem, coraz bardziej upodabnia się do swojego taty. ;) Polecamy: Jak niemowlę rozwija się w pierwszych dwunastu miesiącach? Twój dom jest tam, gdzie jest Twoje serce. W końcu wróciłem do mojej małej dziewczynki - podpisał fotki Malitowski. Mała Lia też będzie utalentowana tanecznie? My mamy przeczucie, że to nieuniknione. ;) Zobaczcie słodką Lię!   Zobacz też: Dlaczego Michał Malitowski musiał już wybrać szkołę dla dwumiesięcznej córeczki?   Michał Malitowski zamieścił w sieci najnowsze zdjęcia córeczki Lii. Dziewczynka jest przeurocza! Tancerz i juror "Tańca z gwiazdami" został ojcem w marcu 2016 roku. Córeczka jest jego oczkiem w głowie.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner