Małgorzata Rozenek z bratem
ONS

Brat Rozenek o jej przeszłości: Gosia była bardzo poważna

Małgorzata Rozenek z bratem
ONS

Wczoraj podczas premiery filmu "Mój biegun" wiele zainteresowania wywołała Małgorzata Rozenek, która pojawiła się w kinie w towarzystwie starszego brata Michała Kostrzewskiego. Mężczyzna przyleciał do Polski z Lyonu wraz ze swoimi dziećmi. Zobacz: Brat Rozenek robi furorę za granicą! I jest bardzo przystojny

Agnieszce Jastrzębskiej udało się złapać Rozenek z bratem na czerwonym dywanie. Dziennikarka wyciągnęła od Michała informację na temat tego, jaka Małgorzata była w czasach szkolnych.

- Gosia była bardzo poważna. Bardzo poważnie traktowała swoje podejście do nauki. W szkole baletowej bardzo dobrze tańczyła. Pamiętam, że na dyplomie, który miała, aż byłem zdziwiony. Ma dużo charakteru. Bardzo to widać jak tańczy.


Jastrzębska spytała mężczyznę również o to, czy widziałby Perfekcyjną Panią Domu w "Tańcu z gwiazdami":

- Uważam, że wygrałaby. Od niej lepiej nikt nie zatańczy. Jeżeli ma ochotę i jej się chce to niech się bawi, bo to fajna zabawa.


Po wypowiedziach i zdjęciach widać, że rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte. Myślicie, że Rozenek pod namową brata zdecyduje się na udział w "Tańcu z gwiazdami" jeśli tylko otrzyma taką propozycję?

Zobacz: Dramat Rozenek: Nauczycielka PRZYPALAŁA jej stopy zapalniczką
Małgorzata Rozenek z bratem na czerwonym dywanie:

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08