arch. prywatne
Grunt to rodzina!
1/11
arch. prywatne

Michał Szpak miał to szczęście, że dorastał w pełnym radości i gwaru domu. Artysta ma trójkę rodzeństwa, które bardzo go wspiera w jego karierze. Szczególnie mocni kibicuje mu siostra Marlena Szpak, która również realizuje się muzycznie. Piosenkarz bardzo ceni jej talent, dlatego zaprosił ją ostatnio do wspólnych występów. Rodzeństwo zagrało razem w Chicago, gdzie dali niezapomniany popis swoich umiejętności!

 

Zobacz: Michał Szpak rywalizuje z siostrą na scenie? Każde rodzeństwo chciałoby to usłyszeć!

 

Podczas wyprawy do Stanów Zjednoczonych Michał Szpak i jego siostra znaleźli także czas na to, aby zrelaksować się i spędzić miło czas. Jesteście ciekawi, jakie miejsca odwiedzili i jak wyglądała ich praca za kulisami? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: To dla niej tańczył Michał Szpak. Tak wygląda jego siostra Marlena

2/11
arch. prywatne

Michał Szpak od jakiegoś czasu jeździ po Polsce, aby zaprezentować swoim fanom całkiem nowy materiał. "Klasyczna" trasa koncertowa artysta porusza słuchaczy do łez. Tym bardziej, że jego występom towarzyszy orkiestra oraz nieoceniona siostra!

 

Czym na co dzień zajmuje się Marlena? Dowiecie się z następnego slajdu! Będziecie naprawdę zaskoczeni!

3/11
arch. prywatne

Marlena Szpak, tak jak reszta jej rodzeństwa, jest bardzo uzdolniona muzycznie. Na co dzień artystka mieszka w Neapolu. Marlena jest sopranistką. Wygląda na to, że to właśnie talent dziewczyny był inspiracją dla Michała Szpaka do tego, aby wyruszyć w "Classica Tour". Rodzeństwo, podczas tej trasy, prezentuje połączenie klasyki, ponadczasowych „evergreenów” muzyki filmowej i musicalowej ze znanymi przebojami trenera "The Voice of Poland". Michał i Marlena występują w operach i filharmoniach w całej Polsce! Za każdym razem ich popisy oklaskiwane są przez tysiące zahipnotyzowanych ich talentem osób! Tak też było w Chicago, gdzie publiczność od pierwszego wdzięku pokochała tych dwoje wyjątkowych artystów!

 

Jesteście ciekawi, co działo się za kulisami? Dowiecie się tego z kolejnego slajdu!

4/11
arch. prywatne

Michał Szpak jest bardzo związany ze swoją siostrą. Łączy ich przede wszystkim niezwykła wrażliwość, którą dzielą się ze swoimi słuchaczami. Muzyk może liczyć na Marlenę w każdej sytuacji. W niedawnym wywiadzie dla serwisu party.pl Michał Szpak zdradził, że gdy jego siostra pojawia się z nim na scenie, on czuje się spokojniejszy. Między nimi nie ma mowy o rywalizacji! To naprawdę zgrany team! <3

5/11
arch. prywatne

Michał Szpak, podczas swojej ostatniej wyprawy do Stanów Zjednoczonych, miał okazję uczyć się śpiewu pod okiem wyjątkowej osoby. Muzyk wziął kilka lekcji u trenera samej Jennifer Lopez! Czy to zaważy na jego przyszłych kawałkach? Czas pokaże!

 

Zobacz: Co łączy Michała Szpaka i Jennifer Lopez? Będziecie mocno zaskoczeni! Szykuje się jakiś hit?

6/11
arch. prywatne

Nie samym śpiewaniem człowiek żyje! Michał Szpak i jego siostra znaleźli także czas na to, aby zwiedzić nieco Stany Zjednoczone. Rodzeństwo uwielbia spędzać wspólnie czas. Michał i Marlena dogadują się nie tylko na gruncie prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym. Być może to właśnie dlatego muzyk zaprosił swoją siostrę do współpracy przy najnowszej edycji programu "The Voice of Poland", gdzie po raz kolejny zasiądzie w fotelu jurora. Efekty ich pracy zobaczymy już jesienią w TVP2!

 

Zobacz: Wymienili prawie wszystkich! Znamy nowy skład trenerów "The Voice of Poland 9"!

7/11
arch. prywatne

Michał Szpak to dzisiaj kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Jednak nie zawsze był tak przebojowy. Jego siostra Marlena zna wszystkie jego sekrety. Ostatnio w rozmowie z magazynem "Party'' zdradziła, jaki był jej brat w dzieciństwie. Jesteście ciekawi? Zobaczcie kolejny slajd!

8/11
arch. prywatne

Choć dzisiaj to prawdziwe zwierzę sceniczne, kiedyś bardzo wiele kosztowało go, aby otworzyć się przed innymi. Jaki był Michał Szpak w dzieciństwie?

 

- Bardzo nieśmiały. Jak go proszono, by coś zanucił, zwykle chował się za kanapę i śpiewał z ukrycia. Zawsze wydawał mi się też dzieckiem z fantazją. Na przykład nosił taki długi ogonek z włosów i prosił, by mu go nie obcinać. A nasza mama szanowała takie decyzje - wspomina Marlena Szpak w rozmowie z "Party"

 

Zobacz: "Był bardzo nieśmiały" Michał Szpak i jego siostra zdradzają rodzinne sekrety

9/11
arch. prywatne

Wierni fani Michała Szpaka z niecierpliwością czekają na jego kolejną płytę. Artysta zapowiedział, że krążek ukaże się już 7 września 2018 roku. Na razie muzyk zaprezentował singiel promujący nowy album. "King of the Season" to piosenka, która różni się od jego poprzednich przebojów. "To zupełnie coś innego" - twierdzą jego wielbiciele.

10/11
arch. prywatne

Artysta ma pełne ręce roboty. Już jesienią rusza kolejna, 9. już edycja programu "The Voice of Poland". W fotelu jurora po raz kolejny zobaczymy Michała Szpaka. Przypomnijmy, że to właśnie jego zawodniczka, Marta Gałuszewska, wygrała 8. edycję show TVP2. Czy tym razem również uda mu się odnieść taki sukces?

11/11
arch. prywatne

Michał Szpak to jeden z najsympatyczniejszych polskich artystów. Trzymamy za niego kciuki i życzymy mu wszystkiego, co najlepsze! Przyłączacie się do nas?