Michał Figurski w szpitalu - wspierają go gwiazdy
ONS
Newsy

Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!

"Misiu !!! Nie wygłupiaj się!"

Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala! Powód - pęknięty tętniak w głowie. Lekarze od razu zdecydowali się na operację. Przyczyną są najprawdopodobniej powikłania po chorobie.  Znany dziennikarz zmagał się z cukrzycą. 

Diety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

Michał Figurski w szpitalu!


Ciężki stan Michała Figurskiego bardzo mocno zmartwił jego przyjaciół, którzy zaczęli mu dodawać otuchy na Facebooku. Wśród nich m.in. Bartosz Węglarczyk:

Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj.

Mocno zmartwiona jest również Karolina Szostak, która napisała:

Misiu !!! Nie wygłupiaj sie ! Walcz 💪🏽 Jestem z Toba 
 

Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze!

Zobacz także: Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie?


Michał Figurski wciąż jest w szpitalu:

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv


Karolina Szostak na prezentacji kolekcji Kazar

Michał Figurski na ściance
ONS.pl
Newsy
Michał Figurski walczy o życie w szpitalu - Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają kolegę
Michał Figurski walczy o życie w szpitalu - Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają kolegę

Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala! Powód - pęknięty tętniak w głowie. Lekarze od razu zdecydowali się na operację. Przyczyną są najprawdopodobniej powikłania po chorobie.  Znany dziennikarz zmagał się z cukrzycą.  Michał Figurski w szpitalu! Ciężki stan Michała Figurskiego bardzo mocno zmartwił jego przyjaciół, którzy zaczęli mu dodawać otuchy na Facebooku. Wśród nich m.in. Bartosz Węglarczyk: Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj. Mocno zmartwiona jest również Karolina Szostak, która napisała: Misiu !!! Nie wygłupiaj sie ! Walcz 💪🏽 Jestem z Toba    Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze! Zobacz także:  Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie? Michał Figurski wciąż jest w szpitalu Karolina Szostak Bartosz Węglarczyk

Michał Figurski na urodzinach 4fun.tv
Newsy
Michał Figurski nie wróci szybko do pracy. Kto mu teraz pomoże?
Michał Figurski nie wróci szybko do pracy. Kto mu teraz pomoże?

Michał Figurski walczy o powrót do zdrowia. Jego rehabilitacja po wylewie, które przeszedł w połowie września, może potrwać nawet kilkanaście miesięcy. Czy Michał Figurski wróci do pracy? Na to pytanie nikt dzisiaj nie zna odpowiedzi. Stacja Polsat News, w której Michał prowadził do tej pory program „WidziMiSię" znalazła już zastępstwo. Michał wciąż jest w szpitalu. Musi teraz liczyć na wsparcie najbliższych. Wśród tych osób są: jego siostra Ola, jego obecna dziewczyna Jagna Błażejewska, a także... była żona Odeta Moro . Choć para rozwiodła się rok to Odeta razem z córką Sonią odwiedzają często Michała w szpitalu. Stoję u jego boku i pomogę mu w każdej sytuacji. On o tym dobrze wie! - mówi „Fleszowi"  Moro. Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz" parę wiąże nadal mocno wspólne dziecko, a także wspólne... kredyty! Odeta i Michał nie zdążyli po rozwodzie zrobić podziału majątku. A nagle dziennikarz ciężko zachorował. Odeta będzie musiała wziąć teraz zapewne na swoje barki większość ich wspólnych finansowych zobowiązań i być może jeszcze pomóc byłemu mężowi po powrocie ze szpitala do domu. Figurski będzie pod stałą opieką lekarzy do końca roku w szpitalu przy ul. Banacha. Ostatnio po raz pierwszy od czasu wybudzenia ze śpiączki farmakologicznej zamieścił z wpis na swoim profilu na Facebooku - chciał w ten sposób gorąco podziękować polskiej służbie zdrowia  za uratowanie mu życia.   Trzymamy kciuki za dziennikarza i jego szybki powrót do zdrowia!   Odeta Moro i Michał Figurski byli małżeństwem 12 lat   Odeta Moro na pokazie mody   Michał Figurski przed chorobą na zawodach kulinarnych z córką Sonią (z lewej strony)

Michał Figurski może stracić nogę?
ONS
Newsy
Michał Figurski święta spędzi w szpitalu? "Mam jeszcze dużo pracy przed sobą"
Michał Figurski święta spędzi w szpitalu? "Mam jeszcze dużo pracy przed sobą"

Michał Figurski czuje się coraz lepiej, pokazał to na zdjęciach, ale... po wylewie i operacji, którą przeszedł dwa miesiące temu, nadal przebywa w szpitalu. I nie wie, czy wyjdzie z niego na święta: Nie wiem, czy wyjdę na święta. Jeszcze nie mam informacji o tym, kiedy wyjdę ze szpitala - powiedział Michał Figurski w rozmowie z "Super Expressem". Dziennikarz jednak wydaje się być pogodzony z losem i od świątecznego czasu ważniejsze jest dla niego bycie sprawnym i dalsza rehabilitacja. Czy chciałbym wyjść na święta? Mam jeszcze dużo pracy przed sobą, więc skupiam się na tym, co mam do zrobienia, a nie na tym, co bym chciał - dodaje dla SE. Dziennikarz, choć wstał z łóżka, porusza się na wózku inwalidzkim, w szpitalu jest codziennie rehabilitowany, aby nie mieć problemów z chodzeniem czy mówieniem. To normalna rehabilitacja przy tego typu schorzeniach, czyli rehabilitacja ruchowa. Taka, żebym nie miał żadnych niedomagań ruchowych ani dykcyjnych - wyjaśnia nam Michał gazecie. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Figurskiemu szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz: „ Zagrożenie minęło” - Michał Figurski czuje się lepiej! Co teraz czeka dziennikarza?   Na nagraniu dla Polsat News, widać, że Michał Figurski porusza się na wózku inwalidzkim:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Dziś ekipa Polsat News & Polsat News Dwa odwiedziła MICHAŁA FIGURSKIEGO! Michał czuje się świetnie!Więcej szczegółów na temat spotkania podamy wkrótce! !!! WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI !!! Posted by Widzimisię on  11 grudnia 2015 Michał Figurski z...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner