Michał Figurski na ściance
ONS.pl
Newsy

Michał Figurski walczy o życie w szpitalu - Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają kolegę

Michał Figurski walczy o życie w szpitalu - Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają kolegę

Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala! Powód - pęknięty tętniak w głowie. Lekarze od razu zdecydowali się na operację. Przyczyną są najprawdopodobniej powikłania po chorobie.  Znany dziennikarz zmagał się z cukrzycą. 

Diety polskich gwiazd! Jaki jest sekret ich smukłej sylwetki? Rekordzista schudł aż 160 kg!

Michał Figurski w szpitalu!

Ciężki stan Michała Figurskiego bardzo mocno zmartwił jego przyjaciół, którzy zaczęli mu dodawać otuchy na Facebooku. Wśród nich m.in. Bartosz Węglarczyk:

Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj.

Mocno zmartwiona jest również Karolina Szostak, która napisała:

Misiu !!! Nie wygłupiaj sie ! Walcz 💪🏽 Jestem z Toba 
 

Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze!

Zobacz także: Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie?

Michał Figurski wciąż jest w szpitalu

Karolina Szostak

Bartosz Węglarczyk

Michał Figurski w szpitalu - wspierają go gwiazdy
ONS
Newsy
Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!
"Misiu !!! Nie wygłupiaj się!"

Michał Figurski w ciężkim stanie trafił do szpitala! Powód - pęknięty tętniak w głowie. Lekarze od razu zdecydowali się na operację. Przyczyną są najprawdopodobniej powikłania po chorobie.  Znany dziennikarz zmagał się z cukrzycą.  Michał Figurski w szpitalu! Ciężki stan Michała Figurskiego bardzo mocno zmartwił jego przyjaciół, którzy zaczęli mu dodawać otuchy na Facebooku. Wśród nich m.in. Bartosz Węglarczyk: Michał, czekam na kolejną rozmowę. Wszystko przygotowane, nawet balkon teraz większy. Zdrowiej i wpadaj. Mocno zmartwiona jest również Karolina Szostak, która napisała: Misiu !!! Nie wygłupiaj sie ! Walcz 💪🏽 Jestem z Toba    Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze! Zobacz także:  Figurski i Moro doszli do porozumienia w sprawie córki. Z kim zamieszkała Sonia po ich rozwodzie? Michał Figurski wciąż jest w szpitalu:

Michał Figurski stracił pracę
ONS
Newsy
Michał Figurski na chwilę odzyskał przytomność! Jak się czuje?
Nowe informacje na temat stanu zdrowia dziennikarza.

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka . Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził! Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność. “Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego. Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie. Michał Figurski w szpitalu “Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy. Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia! O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!

Michał Figurski w czarnej koszuli w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka . Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził! Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność “Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego. Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie. Michał Figurski w szpitalu “Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy. Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia! O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!      

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner