Michał Figurski odzyskał przytomność
ONS

Michał Figurski odzyskał przytomność!

Michał Figurski odzyskał przytomność
ONS

Michał Figurski odzyskał przytomność! Według informacji Super Expressu stan dziennikarz wciąż jest bardzo poważny, jednak lekarze są dobrej myśli. Przy Michale czuwają jego obecna partnerka i jego była żona, Odeta Moro.

Dziennikarz  przebywa na sali pooperacyjnej. Podłączony jest do specjalistycznej aparatury badającej pracę jego serca. Jego oddychanie wspomaga natomiast podawany wprost do nosa tlen. Ale najważniejsze, że Michał odzyskał przytomność - relacjonuje tabloid.

Figurski z podejrzeniem pęknięcia tętniaka trafił do szpitala w niedzielę. Lekarze od razu podjęli decyzję o operacji po której został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Ostatecznie okazało się, że dziennikarz miał krwiaka. Wczoraj Michał Figurski musiał przejść drugą operację przez jego problemy z krzepliwością krwi.  

On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia- zdradził jego znajomy.

Trzymamy kciuki, żeby Michał Figurski jak najszybciej wrócił do zdrowia!

 

Zobacz również: Michał Figurski na chwilę odzyskał przytomność! Jak się czuje?

 

Michał Figurski

Michał Figurski z partnerką

W przeszłości Michał Figurski związany był z Odetą Moro

 

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43