Michał Figurski stracił pracę
ONS

Michał Figurski na chwilę odzyskał przytomność! Jak się czuje?

Michał Figurski stracił pracę
ONS

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka. Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził!

Michał Figurski odzyskał przytomność!

Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność.

“Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego.

Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie.

Michał Figurski w szpitalu

“Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy.

Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia!
O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!


Figurski.jpgMichał Figurski na III Charytatywnych Kulinarnych Zawodach DziennikarzyOdeta Moro-Figurska i Michał Figurski o seksie

Więcej na temat Michał Figurski
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48