Michał Figurski stracił pracę
ONS
Newsy

Michał Figurski na chwilę odzyskał przytomność! Jak się czuje?

Nowe informacje na temat stanu zdrowia dziennikarza.

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka. Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził!

Michał Figurski: "Nabrałem przeświadczenia, że jestem nieśmiertelny!" O co chodzi? WIDEO

Michał Figurski odzyskał przytomność!

Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność.

“Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego.

Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie.

Michał Figurski w szpitalu

“Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy.

Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia!
O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!


Figurski.jpgMichał Figurski na III Charytatywnych Kulinarnych Zawodach DziennikarzyOdeta Moro-Figurska i Michał Figurski o seksie
Michał Figurski w czarnej koszuli w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?
TYLKO U NAS: Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak się czuje?

Mamy nowe informacje na temat stanu zdrowia Michała Figurskiego, który trafił do jednego z warszawskich szpitali z powodu pęknięcia tętniaka . Dziennikarz przeszedł skomplikowaną operację, po której na chwilę się obudził! Michał Figurski odzyskał przytomność! Jak ustaliliśmy, dziennikarz jest już po operacji. Wczoraj odzyskał nawet na chwilę przytomność “Na chwilę odzyskał przytomność, ale potem znów został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej” - usłyszeliśmy od osoby z otoczenia Figurskiego. Przypominamy, że Michał Figurski został przewieziony do jednego z warszawskich szpitali w bardzo złym stanie. Michał Figurski w szpitalu “Michał od paru dni źle się czuł. Bardzo bolała go głowa, w niedzielę pojawiły się kolejne objawy - lekki paraliż części ciała. Od razu zadzwonił po pogotowie” - słyszymy. Według informacji mediów, powodem pęknięcia tętniaka mogą być powikłania po cukrzycy. Trzymamy kciuki za szybki powrót Michała do zdrowia! O stan zdrowia kolegi martwią się też inni dziennikarze - Bartek Węglarczyk i Karolina Szostak, którzy postanowili go wesprzeć za pośrednictwem serwisów społecznościowych. ZOBACZ: Bartosz Węglarczyk i Karolina Szostak wspierają Michała Figurskiego!      

Michał Figurski odzyskał przytomność
ONS
Newsy
Michał Figurski odzyskał przytomność!
Michał Figurski odzyskał przytomność!

Michał Figurski odzyskał przytomność! Według informacji Super Expressu stan dziennikarz wciąż jest bardzo poważny, jednak lekarze są dobrej myśli. Przy Michale czuwają jego obecna partnerka i jego była żona, Odeta Moro. Dziennikarz  przebywa na sali pooperacyjnej. Podłączony jest do specjalistycznej aparatury badającej pracę jego serca. Jego oddychanie wspomaga natomiast podawany wprost do nosa tlen. Ale najważniejsze, że Michał odzyskał przytomność - relacjonuje tabloid. Figurski z podejrzeniem pęknięcia tętniaka trafił do szpitala w niedzielę . Lekarze od razu podjęli decyzję o operacji po której został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Ostatecznie okazało się, że dziennikarz miał krwiaka. Wczoraj Michał Figurski musiał przejść drugą operację przez jego problemy z krzepliwością krwi.   On od kilku lat miał z tym problemy. Kiedyś miał operowaną nogę i lekarze długo nie mogli sobie poradzić z problemami po zabiegu. Miał też cukrzycę, brał leki na rozrzedzenie krwi. Stres, nadciśnienie, bóle głowy... Wszystko to ma przecież związek z jego stanem zdrowia- zdradził jego znajomy. Trzymamy kciuki, żeby Michał Figurski jak najszybciej wrócił do zdrowia!   Zobacz również: Michał Figurski na chwilę odzyskał przytomność! Jak się czuje?   Michał Figurski Michał Figurski z partnerką W przeszłości Michał Figurski związany był z Odetą Moro  

Stan Michała Figurskiego poprawia się
East News
Newsy
„Zagrożenie minęło” - Michał Figurski czuje się lepiej! Co teraz czeka dziennikarza?
„Zagrożenie minęło” - Michał Figurski czuje się lepiej! Co teraz czeka dziennikarza?

Dobre informacje! Stan Michała Figurskiego poprawia się!  Dziennikarz nie tylko odzyskał przytomność, ale również zaczął samodzielnie samodzielnie jeść i pić. Już sam je, sam pije. Zagrożenie minęło. Mimo to dziennikarz wciąż przebywa na sali pooperacyjnej, ale ma być przewieziony na inny oddział, gdzie dalej będzie dochodził do siebie - powiedział informator ze szpitala „Super Expressowi”. Dramat Michała Figurskiego rozpoczął się w niedzielę 20 września, kiedy to trafił do szpitala z pękniętym krwiakiem w głowie. Dziennikarz od tamtej pory przeszedł dwie operacje i przez jakiś czas był w stanie śpiączki farmakologicznej. Niedawno odzyskał przytomność. Niestety, okazało się, że są komplikacje i Figurski ma problemy z nerkami . Według informacji „Faktu” musi być dializowany. Być może czeka go przeszczep nerki.   Miejmy nadzieję, że z każdym dniem stan Michała Figurskiego będzie się poprawiać i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Zobacz również: Kuba Wojewódzki dopinguje chorego Michała Figurskiego: „Prawdziwi Mistrzowie zawsze dają radę"   Michał Figurski   Michał Figurski Michał Figurski

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner